Aký máte plat ?

Príspevok v téme: Aký máte plat ?
krakonoš

Aj keď viem, že peniaze sú citlivá téma, ale zaujímalo by ma aký máte brutto /hrubý/ plat ? Ste spokojný? keď sa nájde niekto kto otvorene napíše poprosím aj počet zamestnancov firmy a ešte kraj.

Ďakujem

890 brutto, nespokojny,20 zamestnancov, ZA kraj

Viem, že by sa to dalo viac špecifikovať, vek, vzdelanie, profesia, ale to nechcem vyzvedať.

Pali z KE

A čo nezamestnaný? Ja som nezamestnaný 6 rok, žijem z príležitostných brigád a som z okr. z vysokou nezamestnanosťou.

Príspevok v nezamestnanosti nedostávam, bol som SZČO a nemal som platené len povinné odvody a ani to posledné 4 mesiace - krachol som. Na sociálne dávky nemám nárok, máme auto, plne zariadený RD, tak asi aj takto poniektorí žijú a nie som sám.

Daniel1974

- SOU bez maturity

- vodič kamiónu

- 490 eur brutto + diéty, odmeny a pod. = niekedy aj 3.000 eur

- spokojný a to maximálne

Biela Kobra

- 2 VŠ

- 30 rokov praxe

- školstvo, úväzok 37,5 týždenne

- SR

- 410 v čistom, sem-tam odmeny

- práca ma baví, je to pestré, ale tabuľkový plat je neadekvátny vzdelaniu ani reálnej pracovnej náplni.

Kocúriiiiik

Fajn, ja robím prijímacieho technika tiež v servise a "dievča pre všetko" za 600 eur, BB kraj. Popritom šéf zarába tisíce.

Kiki_N.

Bc. vzdelanie, 8 - 10 hodín denne, asistentka v autoservise, 900 eur, spokojná, BB kraj.

Ja som so svojou prácou maximálne spokojná, nepretrhnem sa, skvelý kolektív, dobre zaplatená práca a všetky výhody.

kafe

"40 zamestnancov, nočné, robota v sviatky, víkendy, žiadny normálny život" - pri tej vyššej sume (bože, som zabudla dopísať).

kafe

ešte som zabudla napísať či som spokojná. V Italy robiť nechcem, lebo mám deti. Zo slovenského platu nevyžijem. Tak momentálne riešim dilemu. Ak je tu niekto pri peniazoch a môže mi helfnúť, nech sa ozve. Ale viac menej som spokojná, sme zdraví, máme všetko čo potrebujeme.

kafe

1.500,- v čistom, Italy :D asi 40 zamestnancov.

na Slovensku, strednom, som zarábala od 250-500 juro v čistom. 1-5 zamestnancov pri tej nižšej sume, 40 zamestnancov, nočné, robota v sviatky, víkendy, žiadny normálny život.