Je normalne ak sa takto muz sprava vo vztahu?

Príspevok v téme: Je normalne ak sa takto muz sprava vo vztahu?
menonepoviem:)

Priatel ma 24 rokov a nepaci sa mi jeho spravanie voci inym zenam v mojej pritomnosti aj mimo nej. Robi to co sa mi nepaci aj napriek tomu ze som ho nato uz parkrat upozornovala a ziadala o vysvetlenie. Napriklad pridem k nemu do prace na konci prac. casu a co nevidim na kolenach mu sedi kolegyna akoby nic, alebo ju obopina okolo pasa dobreze nie na zadku ma ruku, minule jednu tiez stiahol na svoje kolena ked sedel. To nerobi len s kolegynami ale aj s kamoskami svojimi ked niekde si ideme posediet alebo sa zabavit ze kamoske pleskne pozadku, obopne ju okolo bedier, pritiahne si ju blizko k sebe a hovori jej laska, mojko a pod pi*oviny. Ked som mu to vytykala parkrat tak sa obhajoval tym ze je muz a ako muz nebude sa voci inym zenam spravat frigydne aj ked je vo vztahu a ze preco by mal ked je zdravy testosteronom obdareny muz a ze to nic neznamena, ze on ma vsetky jemu sympaticke zeny v okoli v podstate rad ale to neznamena ze kazdu pretahuje a ze sa nemusim obavat aby ma podviedol ze k nicomu takemu nedoslo plus uskrn na tvari pritom mal...

Je toto normalne? Ved netvrdim ze ked je vo vztahu tak ma chodit zamraceny ako boh pomsty a na ziadnu sa neusmiat ale fyzicky ich kontaktovat telo na telo a hovorit im laska a mojko? A ked si vypije tak si k nim este viac dovoluje ako plieska po zadku aj tie ktore za triezva neplieska. Aj sa ho bojim pustat na firemne posedenia a oslavy lebo si viem predstavit co tam s kolegami robi voci kolegyniam. Pracuje v kolektive kde su muzi aj zeny, mlade aj starsie, pekne aj menej pekne a to mi dost dviha tlak ze co robi ak tam niesom. Stale mi pritom tvrdi ako ma neskutocne miluje a ze som laska jeho zivota ale tak preco potom provokuje tym spravanim voci svojim kamoskam a kolegyniam? Do kedy mam trpiet tie jeho excesy?

Hrozila som mu aj rozchodom ale ked on je tak krasny a neskutocne zabavny muz ze stale podlahnem tym jeho sladkym opojnym recickam ktore skoncia neskutocne skvelym milovanim.

Co mam robit? Ako to riesit?

diana9868

Fakt. Vykasli sa na to. Nerob zo seba hlupanu. Vies ako sa z toho musia smiat tie kamaratky a kolegyne? Ze ma priatelku a obchytkava kazdu zenu. Ved si len ako jeho hracka a on vie, ze sa ti paci a ze to budes tolerovat

menonepoviem:)

A do prace chodi autom len ked mu otec auto necha a castejsie chodi peso nema to daleko. Takze odvozy autom nerobi aspon myslim..

diana9868

Prosim ta, kolko mas rokov? Nemas v sebe ani kusok hrdosti? Nevazi si ta a ty budes robit to iste, aby si mu to oplatila? Zozbieraj zo zeme zbytky zdraveho rozumu a hrdosti a rozid sa. Toto je laska? Skor sa ti paci, ze je pekny a ziadany a spi s tebou. Keby sa lubite, nemate potrebu toto robit. Toto nie je laska.

menonepoviem:)

Teraz mi napadlo ze spavat s nimi sice nemusi ale staci ze im v opilom stave pcha svoj jazyk do ust alebo ze ich chyta za kozy :(

Uz aj to chytanie za zadok vyvolava vo mne zlost.

Asi ho zacnem nakoniec aj ja provokovat a najdem si nejakeho ineho fesaka a uvidim co bude robit. A narocky to budem robit pred nim.

menonepoviem:)

No dobre ale ako kde s nimi by to robil? Ved v praci asi tazko by si to rozdavali. Tam by riskovali ze ich niekto pristihne. A zase vecere je so mnou a ked nieje so mnou tak s kamosmi alebo s rodicmi. Piseme si stale a cez den pracuje a pochybujem zeby si to rozdavali cez prac. cas. To nieze su dvaja v kancli a tam sa zamknut. On nepracuje v kancli ani niekde v sklade so spismi takze minimalna moznost. No a na tych akciach firemnych jedine ale kde? Pije alkohol takze v aute tazko...