Vzťah bez sexu

Príspevok v téme: Vzťah bez sexu
milan569

čaute diskutujúci :) Mám priateľku, s ktorou som takmer rok. Rozumieme si, priťahuje ma, ale keď veďla seba spíme, tak nejako nedáva záujem, že by chcela niečo viac ako len bozkávanie, hladkanie, či petting. Aj keď sa o to pokúšam, vidím na nej, že toto nie,

Ako by ste brali vzťah, v kt. by nebol sex? Dá sa to prekonať? Ja sa snažím, ale už dlho asi nevydržím :P

ajjatotakmam

Caribbo úplne s tebou súhlasím. Som žena a mám svoje zásady. Prečo by som mala mať sex po určitej dobe chodenia s niekým(randenia). Žiadne normy na to nie sú. Sú iba moje hranice za ktoré nejdem.

Každý kto má morálku a zdravý rozum by nejaké tie svoje hranice mal mať. Jedna vec je to, že toho človeka ľúbim a plánujem s ním zostať a druhá vec je, či mať alebo nemať sex. Kto sa rozhodne mať ho po svadbe tak ho má po svatbe.

Samozrejme že to chýba, ale predsa nie sme zveryyyyyy a vieme sa ovládať podaktorí....:)) pekný deň

Cariboo

dlho? existuje nato nejaka norma? navyse nespomenul ich vek, nevieme ci nemala zle zazitky z minulosti, mozno jej sa to zda akurat

to si musia sami odkomunikovat

číslo 5 žije

cariboo, ten príspevok si myslel ironicky ?? :D

milan, ja som chlap, v podstate neznásam sex a chcel by som mat vztah bez sexu, takze ked sa rozídete alebo ju nehás, to je fuk tak jej mozes odporucit mna :), u mna sa moze chystat na ten prvý sex aj 10 rokov, ja by som s tým problem nemal

prezyyyvka

Ak ste spolu rok, tak prečo sa o tom neviete porozprávať? Však rozprávať sa môžete aj bez toho, aby ste to robili. Rozhovorom sa zblížite. Normálne sa jej spýtaj na všetko, čo chceš vedieť. No a ak za to stojí, tak proste vydrž...

Cariboo

ved nie ste spolu ani rok, co by si chcel? ona ma svoje tempo, ak sa ti nezda. rovno sa jej opytaj ci ma zabrany alebo sa nato este neciti. pre nu je to mozno uplne normalny postup a chce od teba len trosku strpenia. myslim,ze ludia uz vydrzali aj horsie veci nez toto :) je to na tebe ci pockas alebo nie, ale nepovazujem jej spravanie za nejak zvlastne.