Čo kupiť na vianoce priateľovi,kt.ma veľa peňazi?

Príspevok v téme: Čo kupiť na vianoce priateľovi,kt.ma veľa peňazi?
sonia_0

Ahojte, vedeli by ste mi dat rady, co kupit priatelovi s kt mame pekny vztah-sice kratko trvajuci ale zato velmi rychlo sa ten vztah stal vaznym :-) On mi na meniny dal dost hodnotne dary, lebo dost dobre zaraba. Ja si nepotrpim ani nechcem aby mi take drahe kupoval,ale on stale svoje. Ja studujem, takze nemam az take financne prostriedky na drahe darceky. Viem,ze on to chape..

A vsetko vlastne si vie kupit sam. Prave preto by som chcela nieco originalne,co by ho potesilo.

Rockstar

Daj si samodrzky s krajkou, vysoke opatky, kup siroku cervenu stuhu a previaz si ju cez prsia a detto cez lono. Pockaj az dojde domov, sadni do kresla, daj sexi pozu a nechaj ho nech rozbali darcek ;) Myslim, ze pre neho budes to jedine, co si za peniaze nemoze kupit aj sam. Darceky nie su o tom, co v nich je a kolko stoja, kazdy ma radost zo samotneho rozbalovania :D Ako chlapa v podobnej situacii by toto bolo asi to, co by som chcel namiesto materialneho darceka :)

vebe

darcek predsa nie je to tom kolko stoji, ale ze potesi. Porozmyslaj co o nom vies a to ti pomoze najst nejaku milu drobnost, ktora ho potesi. Ak budu vase darceky len o tom, kolko stoja, nebude to mat caro a emocionalny naboj. pre mna by to bol len pocit poivnnosti, nieco mu dat, ale tak ja darceky nevnimam. Niekedy drobnost za 5 euro ma vacsiu hodnotu ako nieco drahe znackove, darovane len z pocitu povinnosti

Lolinka

Hej môžeš mu nechať vyrobiť šálku s vlastným vyznaním, tričko, vankúš a pod. Sú stránky, kde si také môžeš objednať a dať tam vlastný návrh. Alebo mu to vyrob sama, kúpiš si farby, nejaký pohár či hrnček a sama tam namaľuješ a napíšeš čo chceš.

shayleen

Možnosti je veľa nejakú erotickú hračku, CD, DVD, knihu, kamasutru, ponožky :D zájdi do dakeho obchodu s darčekmi parfum, v DM nájdeš x darčekov pre chlapov také sety kde máš sprchovací gél, Deodorant atď používaj svoju fantáziu!

Mayaaaa24

Počuj, ešte ma napadlo, možno to je somarina, ale už potom fakt neviem. Čo tak mu dať šálku s vlastným vyznaním? Také tie šálky s nejakými sloganmi (kokos ani vysvetliť to neviem:D). Jednoducho na nete si nájdeš stránku, kde si môžeš na bielu alebo čiernu šálku dať niečo napísať. Napíš mu tam niečo osobné, alebo niečo čo viete len vy alebo romantické, tak aby vedel, že je to od teba. Taká šálka stojí asi desať eur a je to romantické a je to od teba :) jaj, dúfam, že si ma pochopila, lebo som to napísala ako tatár :D a navyše sám si také kúpiť nemôže :) alebo aj také trička robia (ty zadáš text a oni to tam vytlačia)