zúfalosť

djhn

Aha, ved mas anorexiu, jasne ze to uz moc ok nieje. V tej sa nevyznam, no hadam uz si to riesil ako zdravotny problem, a neuspel.

Tak nwm, mozno vycucas z toho nieco dobre... ked som bol tretiak na strednej, neviem ci som nepribral 8 kil, mal som 62, no niesom si isty, lebo to nebolo vobec zamerne... vtedy som si hned povedal, pokazena vaha :D a neriesil. S odstupom casu ked ma kus tiez stvalo, ze som chudy, som si dal dokopy par veci... mozno fakt som vtedy pribral. Bol to moj najlepsi rocnik v skolach vobec, mozno aj v zivote. Vsetko sa mi darilo, podarilo sa mi vtedy na skolacke pomeri dost riadne zarobit, mal som skvele znamky, spravil vodicak... fakt sa mi ten jeden rok dost darilo, hoci som bol casovo dost natrieskany, malo volneho casu, tak som bol fakt so vsetkym spokojny, velmi pohodovy rok pre mna, nic ma nestvalo. Mal som viac penazi, v skole som si kazdy den kupoval velku bagetu, velmi mi chutila, taka velka, ze ju malo kto aj celu zjedol, mala vela majonezi, vajec, salami, a kapusty myslim. K nej som si este kupoval 1L kvalitneho momarancoveho dzusu. A takto to bolo nejak cey rok. Ani nie pravidelne. ,,, vdaka tomu vsetkemu sa mi mozno preca len podarilo zrejme pribrat tych 8 kil. Hoci som vobec pribrat nechcel, mal som plnu hlavu inych veci. Potom prisiel maturitny rok, a vsetko slo do haja :D. Strasny stres, sameskusanie, odpovedanie, v kuse nas strasili maturou, uplne z toho bol clovek zdeptany, hned som schudol na nejakych 56, po skole zas stres z neistej buducnosti, atd atd... teraz mam 54 kil, par rokov. Mozem zjest kolko chcem, alebo nejest nic, nepriberem ani nezchudnem ani gram :D. Aj sa snazil cvicit, hned som dokupil velke balenie kvalitneho proteinu, a nic. Som ale stale v tom dlhodobom strese, dokazem sa trapit nad kazdou blbostou, doslova. Nedokazem byt lahostajny, zalezi mi snad nad vsetkym. Nedokazem sa vymanit od stresu. ,,,A teda mozno keby si sa dokazal vymanit od problemov, nebol v ziadnom strese, napchaval sa :D, mozno by si pribral, ako vtedy ja.

dhjm

Nenapisal si vysku... ked mas do 172, tak podla bmi si na hranici, si este v norme... ja mam 24, a tiez 54 kg, pribrat sa mi nikdy nepodarilo, aj ked som kupil proteiny za 50 eur... no a co, sme sikovnejsi, svizny :D ma to hned celu radu vyhod...

pasomnicka

Hm, urcite je to dovod na vysetrenie traviaceho traktu lebo pricin moze byt mnoho. Nie je najlepsie sa hned zacat prejedat. Ale z principu, na nabratie podkozneho tuku, na to je najlepsia slanina a voda...a na svalstvo zasa intenzivny zatazujuci sport...