Hľadám kamarátku

co vam je ?

Zdar ja chcem len napísať že tých 2 dementov si vôbec nevšímaj ti su nejak mimo alebo čo... úplne hnusný hneď ako sa začal spytovať na sebareprezentovanie... fuj aka hnusna je spoločnosť všeci hned na seba pozeraju aby sa mali oni lepšie.. a presne ako píšeš vôbec ta nepoznajú chlapci asi nevedia čo je to byť sam .. ja ta chápem som na tom rovnako občas ale videm von aj ked sám. Je mi jasne že ti o nič nejde hlavne že sa maš s kým porozprávať a nie stále byt vo svojej hlave.. :) držim palce snad sa nejaka najde

adr1a

Ahoj Trencan. Normalne mi je ta luto jak sa do teba tito tu pustili. Inak mas fajn nazory a tym aj moje sympatie. Skoda ze si tak od ruky lebo ja by s tebou do toho kina ci kavu kludne isla uz len preto aky si aj ked ja nezvyknem prilis prijimat pozvania a vyhybam sa tomu. A isto sa tu daka z TN kraja pre teba najde. Drzim ti palce

....

dalsi vychcany vypocitavy hajzlik co hlada ''kamaratku'' na vzhlade a veku nezalezi, hlavne ze sa da vyuzit, pouzit a zahodit...chlapce ty tu kamaratku nehladas...