Otazka na zeny - kde sa s vami zoznamit?

Príspevok v téme: Otazka na zeny - kde sa s vami zoznamit?
vianocnykaprik

Chcel by som sa spytat zien a dievcat par otazok ze kde a za akych podmienok ma vlastne zmysel vas oslovit za ucelom zoznamenia a nadviazania vztahu. :) Je toho viac co mi vrta hlavou, tak pre lepsi prehlad som otazky usporiadal do niekolkych bodov. Tak ak mate chut a cas uprimne odpovedat, velmi mi tym pomozete, pretoze som v tomto dost bezradny. :)

1. ake miesta su vhodne kde by vas nejaky muz mohol oslovit a skusit nadviazat kontakt? Mohlo by to byt napriklad aj na ulici, ze niekto ide povedla vas a sa len tak prihovori? :)

2. ako si predstavujete take vhodne oslovenie ktore by sa vam pacilo? Co vam povedat? Musi byt dotycny vtipny, alebo staci ak je mily?

3. ak by sa vam dotycny ktory sa vam prihovori nepacil, ako to vnimate? Je to pre vas velmi neprijemne, alebo sa nahnevate? Citite k tomu dotycnemu nejaky hnev alebo odpor ze si vas dovolil oslovit? Alebo to beriete ako prirodzenu vec a nerobite z toho velku vedu, nehnvate sa na neho len s nim jednoducho nechcete pokracovat v dalsom zozamovani?

4. ak by sa vam dotycny nepacil, budete ho nejak ohovarat, budete o tom hovorit napriklad pred znamymi ze vas oslovil nejaky "trapny skaredy debil"? Chceli by ste sa mu nejak pomstit ze si vas dovolil oslovit ked nesplnal vase poziadavky a kvality?

5. za akych okolnosti by sa vam pacil introvert ktory nema vela priatelov? Ma taky clovek aspon nejaku sancu?

Dakujem za odpovede.:)

vianocnykaprik

No dobre tak dakujem, musim sa nejak vzchopit drzte mi palce. :D
Ale skoda len ze muzi musia mat vzdy vsetko tazsie, v buducom zivote by som sa uz radsej narodil ako zena... :D

Biela Kobra

My sme mali spoločné záujmy, tak sme sa mali o čom baviť. Zato som ti písala na začiatku, že je ideálne, ak už sa zbežne poznáte a máte čosi spoločné. Ale nie je to nutné. Ženy zvyčajne vytušia, že ak chlap trepe nezmysly, tak je nervózny, lebo sa snaží zaujať, a často samy preberú opraty, aby sa situácia uvoľnila. Alebo ho nechajú variť sa vo vlastnej šťave a trepať ďalej, lebo ich to baví, alebo povedia, že už nemajú čas a odídu. Príliš to analyzuješ. Proste do toho choď a uvidíš. Ja už k tomu nemám čo viac povedať.

vianocnykaprik

No dobre teda, a na tej kave sa o com rozpravat aby to bolo vhodne? Najviac ma na tom nici trapne ticho kedy sa caka co poviem alebo spravim, a potom ked len trepem same nudne nezmysly len aby bolo ticho, neviem sa v tom uvolnit... je to velky problem, napríklad u teba by bol? Ten tvoj muz ked ta niekde pozval tak si sa dobre bavila, alebo ste sa hned rozrozpravali o niecom spolocnom co vas oboch zaujalo?

Biela Kobra

vianocnykaprik, ale uvedomuješ si, koľko zo svojho obmedzeného času si minul tu na fóre, namiesto toho, aby si šiel a opýtal sa jej, či by jej veľmi vadilo, keby si ju pozval na kávu?
PS: Každej trkne, čo to znamená. Tak buď na tú kávu pôjde, alebo nie. A keď pôjde, potom je už len na tebe, k čomu ju ešte presvedčíš.

vianocnykaprik

Filip, dakujem za radu, ale zaujimaju ma v tejto teme hlavne nazory zien samotných.

Samozrejme suhlasim s tebou, ze treba si vediet zenu aj ziskat, ale ja nie som Brad Pitt, aby som mohol ziskat ktorukolvek zenu. A zijem len obmedzenu dobu a nemozem si dovolit investovat svoj cas do niekoho komu sa mozno aj hnusim a len dufa kedy konecne odidem, musim aspon trochu vediet vopred ci sa dotycnej aspon trochu pacim, pozdavam. Preto ma zaujima ako to zistit, konkretne na introvertnom dievcati, ku ktorému by som sa hodil.:)

Biela Kobra

Nie, behám po lekároch a pomedzi to chodím do práce, prípadne opačne. Ale nerozoberajme moje problémy v kapríkovej téme.

Biela Kobra

Filip TT, máš recht, som chorá, veď preto chodím na zdravie.sk, že hľadám odpovede. Možno zato som sa rozkecala, že jednoznačnú odpoveď na svoj problém som nenašla.

Kaprík, nezostával, len skúsiť to. Ako som už povedala, žiadna nechodí so semafórom na čele, aby ti ukázala, či máš zelenú, červenú alebo oranžovú.