Nenávidím ľudí

Príspevok v téme: Nenávidím ľudí
anonym456

Zdravím, zistujem že som začal nenávidieť ľudí. A je to preto že som bol vždy dobrý a slušný človek a nikto si to nevážil. Všetci ma hnusne sklamali aj kamarati a kamarátky aj známy. Mal som 3 priateľky ktoré som miloval a všetky ma bezdovodne opustili lebo sa z nich vykluli hnusné k...y. Začal som prepadať samote, alkoholu a tabletkám od psychiatria a stáva sa zomňa bezcitný psychopat ktorý všetko nenavidí. Už aj keď prejde okolo mňa nejaký človek a pozrie sa mňa tak by som ho najradšej zastrelil a bolo by mi to jedno. Pred pár mesiacmi som sa pozbieral a začať chodiť von ale zase som sa sklamal. Kamarátka ma oklamala a ja som jej to brutálne vrátil, zo začiatku mi to bolo ľúto ale teraz mi je to skôr jedno. Teraz som dlho sám a je mi aj trocha smutno no na druhej strane si hovorím že možno je to tak dobre a aspoň sa nerozčulujem s debilnými ľudmi. Ako z toho von? Pomože mi psycholog?

xa14

hadzat vinu na vsetkych okolo seba je ubohe vyhybanie sa zodpovednosti...ano mozno tvoje priatelky a iny ludia okolo teba spravili chyby, zradili ta,podviedli, ale to su ich chyby, tvojou ulohou je vzdy sa nad to povzniest,nejak to predychat a ist dalej pricom stale si dokazes zachovat svoju tvar, a nedopustis aby na tvoju osobu mali iny vobec nejaky vplyv..v tom spociva sila osobnosti..no problem je v tom ze tvoje stastie bolo vzdy zavisle od druhych osob a to je chyba..netrestaj vsetkych len kvoli niektorym jedincom, vies to kde teraz si je len tvoja chyba, nikoho ineho, sam si dopustil co sa z teba stalo..kym nezmenis svoj postoj a nezacnes na ludi pozerat inak, z vyssieho, menej zaujateho hladiska, stale bude v tebe iba narastat nenavist, stane sa z teba vecne mrzuty clovek plny negativnej energie, ktory bude stale iba frflat co vsetko zle mu ini sposobili..a s takym clovekom nikto nikdy nechce travit cas..kazdy mame zle skusenosti s ludmi,kazdy sme zazili zradu,niekto psychicke dokonca fyzicke nasilie, a keby sme mali zaujat taky postoj ako ty, tak sa tu uz navzajom vyvrazdujeme

0vecka

tento mi pripomina toho typka ktoremu tiez cely svet ublizoval a snazil sa niekoho vytlacat z dialnice.. bolo to tu tak pred ca 4 mesiacmi...

adr1a

Cez dobrotu na zobrotu ze?! Asi tak to byva. Snaz sa o istu lahostajnost. (nieco podobne co pise princ o tom ignorovani). Proste kasli na vsetkych a na vsetko a zameraj sa sam na seba. No nie sebadestruktivne a sebaznicujuco ako to robis teraz (nenavist-lebo coskoro pohlti teba sameho; chlast, lieky a este na psychiku? Vsak zmagoris uplne. Za chvilu to budu co?! Drogy??).
A selektuj ludi. Ja osobne dost ludmi pohrdam. Vsak sa staci pozriet na ich podstatu ci prapodstatu. Podla mna su to najprimitivnejsie zvierata. Najslabsi clanok. Len to male velkostou vahou a zaroven tak nekonecne vynimocne svojim potencialom v hlave nas robi istym sposobom "vynimocnymi", ze vieme svoje nedostatky vykompenzovat inym, cim sa dostavame ma vrchol zivocisnej zvero/rebricka/rise. No zas najde sa par kusov (vynimiek) co stoja zato! Makaj na sebe. Venuj sa rastu nie upadku. A selektuj ludi. Lebo vacsina je odpad. A ked najdes tu svetlu vynimku tak si ju straz a staraj sa o nu (priatelstvo vztah laska ai).

vaporwave

v com ta ta kamoska oklamala? čo si jej urobil?

ak sa nechces sklamat v ludoch, tak od nich nemaj ziadne ocakavania a taktiež by si v nich ani ty nemal podporovat ziadne ocakavnia co sa tyka teba..a napr ohladom tych vztahov so zenami, skus si najst nejaku pseudok****ku na zaciatok kt si urcite nebudes velmi idealizovat :D

smilova

Ako z toho von? Z coho? Ved pises, ze vsetci su pokrytci bez hodnot a je ti z nich zle.

S cim by ti teda mal pomoct psycholog? Preco myslis, ze pomoc potrebujes ty, ked su zli "oni"?

Mesačný princ

Na to sa dá zvyknúť :) Len si nekupuj žiadnu zbraň :D

A inak, celkom fajn napísané...táto doba je čudné, ľudské hodnoty a uvažovanie ľudí tiež.

čo ti nato napísať? Najskôr len toľko, že nenávisť je samovražda :D

Ja ich skôr ignorujem, veď prečo sa zapodievať niečím tak slabým a zúfalým ako je človek? A to nepíšem o tom ako sa v dnešnej dobe ľudia správajú.... Ale už si to nevšímam, preteká to vôkol mňa a je mi to u prdele. Vyskúšaj moju taktiku - nevšímaj si svet a svet ťa nepohltí a zbytočne ti nezvýši tlak. Aj tak je to tu všetko obmedzené, až na zvieratá a rastliny...Amen :)

anonym112

chyba je v tebe , ani jednu priatelku si nemiloval, milujes len sam seba preto ta opustili , neobvinuj z toho ludi !!!