Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

rebekah10

môže byt problem niekde uplne inde a ani strava a cvicenie ho nevyriesia...bol si u lekara? imunolog by ti presne povedal ci mas lebo nemas oslabenu imunitu... alebo vysksaj kuru wobenzymom, vraj pomaha...

Mladka78

lenze kazdy si pod tym, ze zit zdravsie predstavuje nieco ine. Na to treba mysliet. V prvom rade je velmi dolezite dat si imunitu do poriadku, nastavit svoj zivotny styl tak aby imunita sa dostala do formy, aby bola v poriadku :)

Jablko Belmac

Dali ste si novoročné predsavzatia a jedným z nich je žiť zdravšie? Ak sa chcete inšpirovať, veľa chutných receptov nájdete na korvasova.fmkucm.sk.

Miluna67

MartinP, u nas je tiez wobenzym sucastou nasej povinnej vybavy a sme absolutne s nim spokojní. Uzivame ho cela rodina - od manzela az po deti.

MartinP

Minuly rok som bol dost casto chory, ocividne oslabena imunita - stres v praci a pod. Kazdy z nas to pozna, manzelka ma dokopala, aby som zacal brat wobenzym. Najprv som sa branil, nerad do seba cpem lieky, ale nakoniec som sa nechal ukecat a imunita sa mi posilnila.

olivander1

ja doplnam hlavne vitaminy, ovocne ovocne stavy a vyzivovy doplnok hliva imunit, nemam rada huby lepsie povedane neznasam ich len su dost vyzivne preto ked uzivam hlivu imunit tak telo dostane sok co za vitaminy prijma a to mi posilni imunitu :D

betuska22

To je zvláštne, že ti je horšie, keď si takto zlepšil životosprávu... Inak na posilnenie imunity je dobrý vitamín D. Skús ho začať užívat...Dosť málo sa o tom hovori, ale je dôležitý aj pre zuby, kosti a tak..V jedle je ho málo, preto sú dobré vitamíny – od generica napriklad.

lieskovcek

keď už nastanú nejaké zdravotné problémy, že zdravotný stav sa zhorší alebo niečo podobné vtedy je už liečba potrebná, posilňovanie imunity je fajn, ak je telo v pohode, bez nejakých zdravotných problémov :)