Cysta v obličke

Fanka

Evellina,tak zrejme zbytočne vyhodené peniaze za Fortunu Vitae,kedže sa ti nedarí zbaviť sa syntetického hormonu na š.ž. a ako vidím ani na cysty to nezaberá, tak ako uvádzajú. Mne sa zdá,že je to len ďalšia reklama.Zrejme mi štítkarky máme problém s tými cystami ja mám drobné v pečeni. Všetko dobré ti prajem, ale poradiť ti neviem ibak bylinkovú kúru od Trebenovej - známa si s tým zachránila už nefunkčnu ľadvinu.

RNG

Ano, tie Country life su dost silne, entericky obalovane, tj sa nespotrebuju na jedlo ale absorbuju v crevach do krvi a tak ti precistia telo, tj aj ladviny.
Odporucam brat aj niekolko miligramov jodu (a selen), ten sa tiez podiela na nasej vlastnej vyrobe cistiacich enzymov. Keby si vedela, aky odpad sa tri v tych cystach zhromazduje, bolo by sa pomerne lahko mozne najst enzym, co to rozklada, aby sa to mohlo z tela vylucit a nie zhromazdovat v cystach. Ale to by asi bolo privela na lekarov, hoci pri dnesnych laboratoriach by to nemal byt ziadny problem.
Ale kedze sa jedna nie o lieky, patentovane farmaceuticke chemikalie, ale do;plnky potravin, tak lekari nemaju o to ziadny zaujem a v skolach ich o tom nic neucia,okrem vymyvania mozgov proti nim a vsetkemu prirodnemu, cest vzacnym vynimkam medzi lekarmi, ktory sa nedaju potlacit zastrasit a pracuju s tymito "neliekmi" velmi uspesne.

avoja

evellina, na zabranenie alebo spomalenie tvorby cýst v obličkách by som ti doporučila nasledovné:
1.dodržiavať pitný režim
2.chrániť sa pred prechladnutím - infekciami - zápalmi obličiek
3.tvorbu cýst inhibuje napr. kurkumín, ginkgolid B (aktívna zložka extraktu Gingko biloba), Triptolid (aktívny diterpén v tradičnej Čínskej medicíne Lei Gong Teng) – zdroj: Medline
4.čistiace enzýmy

evellina

ahojte...takze ja som uz po kontrole obliciek po pol roku a bohuzial nenastalo nijake zlepsenie.Cysty sa mi tvoria nadalej, na jednej oblicke mam 13 cyst a na druhej asi 9, samozrejme ze ich moze byt aj viac.Lekar mi ich zmeral, niektore su skoro 2 cm a vravel, ze budeme to len sledovat a ak by sa stalo ze narastu do 4 cm a zacnu mi bolesti, tak musim ist na operaciu, kde ich odstrania tusim laparoskopicky.Dalej som sa ho pytala, co mi asi moze pomoct, pytala som sa aj na enzymi a lekar mi povedal, ze nepomozu mi ani enzymi...:(
Ale ja aj tak skusim,budem brat pol roka enzymi a potom uvidim ci sa nieco udeje do dalsej kontroly.
Takze ked niekoho este nieco napadne, co by mohlo pomoct, tak prosim vas piste.....dakujem

evellina

DodoO....ano skusim pit nejake precistujuce caje,za skusku to stoji,zeleninu jem aj ovocie...tak neviem

To co si pisal,ze cysta na oblicke moze byt aj zo zuba???...to som este nepocula,ale je pravda ze asi rok a pol do zadu som mala vytrhnute dva zuby mudrosti....kto vie,ja to skor prikladam k nespravne fungujucej stitnej zlaze....

Takze ty mas tiez cystu na oblicke???...mas ju len jednu????
Mne zistili viac cyst a o pol roka ich bolo este viac,az som videla ze lekar zostal zaskoceny,tak som zvedava teraz v stredu idem so stitnou zlazou na kontrolu a mal by mi lekar spravit aj ultrazvuk obliciek a porovnat cysty spred pol roka,tak som zvedava.....drz mi prsty....:)

DodoO

Mozem sa spytat mne povedala doktorka ze ta cysta sa mi mohla spravit zo zuba pretože som bol tahať zub a 3 dni mi tiekla krv stej rany nechcelo sa to zahojjit mohlo to byt aj stoho nevie niekto otom niečo ?

DodoO

skus viacej zeleniny alebo čaje pij nejake očistujuce aspon vyskušaš čo vieš možno to pomože trocha držim prsty