Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK a hnede flaky

Príspevok v téme: HAK a hnede flaky
pyrana

Beriem HAK uz vyse roka a asi pred 3 mesiacmi sa mi na cele spravil hnedy flak asi velkosti 3*3cm,najprv som si myslela,ze je to zo slnka,len kamoska mi povedala,ze ona mala nieco take ked brala HAK.Teraz sa mi to uz spravilo na chrbte,dva take flaky.Kozna povedala,ze je to urcite ako vedlajsi ucinok HAK a slnecneho ziarenia a chce mi predpisat bieliaci krem,liecba ma trvat 3mesiace a nemozes pri nej ist vobec na slnko,co mi pred letom vobec nevyhovuje,takze asi este pockam par tyzdnov so zacatim liecby.Okrem toho mam mat nonstop 50+ faktor na celom tele.Kedze byvam pri mori,dost ma to stve.Mate s tym niekto podobne skusenosti,problemy?Ako ste to riesili?Prosim velmi o radu.HAK zatial nechcem vysadit.Dakujem uz vopred za vsetky prispevky.

Fľaky

no mam 17 rokov a keď som mala asi 6 rokov tak ma poštípali komáre ja ako male dievčatko som si to vkuse poškrabala až do krvi a teraz mi ostali na tele moc veľa fľakov hlavne na nohách a ni a ni zmiznúť
už som skúšala všeličo možné kto by mi vedel pomôcť zbaviť sa toho aspoň kus. Je to hrozne špatné a z radosťou by som sa toho zbavila najhoršie je keď chcem ísť s kamarátkami na kúpalisko a musí sa vyzliecť do plavok hambim sa za tie fľaky bola by som rada keby sa dačo naslo aby mi to zmizlo.Ďakujem Miška:O

pyrana

Hm,asi fakt budem musiet pockat do konca leta,len dufam,ze sa to dovtedy este viac nezhorsi,kozna mi povedala,ze mam pouzivat ten krem od Avene s ochr.faktorom 50 kazdy den rano a ak sa pojdem kupat tak aj vackrat za den,hadam ma to ochrani.Myslite,ze je to sposobene naozaj HAK?Po ine roky som s tymto problem nemala...

panik-a

ahoj-su to pigmentove skvrny. aj ja som to mala, ale mne to na jesen samo zmizlo -bieliaci krenm aj tak nemozes pouzivat pocas slnecnej sezony -takze zostava Ti uz len cakat. Bud to zmizne samo, alebo to zacnes odstranovat na jesen pomocou kremu. Ja som aj v navode HAK mala napisane, ze u citlivejsich zien je toto riziko

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.