Isoprinosine

lion

caute, bral som isoprinosine 3 mesiace kvoli znizenej imunite, na zaciatku aj nakonci liecby sa robia odbery. pred tym som bol asi 2 mesiace vkuse chory a prepchaty styrmi druhmi antibiotik, no uz pocas liecby som citil znacny rozdiel, isoprinosine naozaj pomaha.

luvan

Tento liek mi zatial pomaha. Beriem ho podla pokynov imunologa, teda prve dva dni pri prvych priznakoch virozy. Viroza pomaly ustupi. Od februara som vlastne nebola chora. Odvtedy kazdy mesiac aspon raz.

jeny

Ahojte, vie mi niekto povedat ci je lepsie brat Isoprinosine 500 mgtbl 50x500 mg tesne po jedle alebo pred jedlom?Beriem ho 3x 2 TBL a chcela by som aby mal co najvetsi ucinok proti HPV virusu.Dakujem

aloe

lencok1, to, že piješ aôloe vera je dobre,síce záleží na tom od akej spoločnosti, ak je riedke ako voda, neobsahuje potrebnú vlákninu,takže možno preto necítiš účinok...ale tam je potrebné brať kombináciu potravinových doplnkov výživy, pretože ani klasická medicína ani samotné aloe vírus nevyliečia.duratnakatkazoznam.sk

kamoska

ISOPRINOSINE beriem aj ja, genitálne bradavice mi vymizli - teda okrem dvoch, ktore su asi ako spendlikova hlavicka....a to ho beriem len druhy mesiac...KATKA26-isoprinosine mal vypadok v dodácke, už ho znovu majú v lekárňach