Chcem ho podviezť

Príspevok v téme: Chcem ho podviezť
imation

Priatel ma podviedol..ja jeho nie a ani som nemala chut..ale teraz...ked si na to spomeniem ako ma bez pocitu viny podvadzal mam chut mu urobit to iste a trosku si pripadat ajja ta zla..resp. zabudnut na jeho neveru a mysliet an tu moju...trosku v mysli ujst z toho stereotypu, ze ja som podvedena chuderka.... Myslite ze to riesim hlupo?

kacicka

to teda fakt riesis hlupo,zrejme si este nedozrela,spravas sa ako pubertiacka.neboj cas vsetko napravi.kasli nan ho.

jopo

dievča milé, ten ťa nemiluje a ani nikdy nemiloval a ani žiadnu z tých 5 .Miluje seba a sex a je mu jedno s ktorou ty alebo 100 iných zažeň ho čím skôr a hladaj niekoho kto ta naozaj chce aj keď by to trvalo 2-3roky oplatí sa!

quis

babenko, pomstychtivosť je nepekná vlastnosť, v tvojom prípade nič nerieši, aj po tvojej "pomste", ostane v tebe pocit prázdnoty, dáš si ozázku, čo si tým "aktom" získala

skolacka

Určite je čas zabudnúť naň. V živote sa oň nebudeš môcť oprieť a to nemôžeš potrebovať. Vôbec si neviem predstaviť, že by som žila s človekom, ktorý si len tak odskočí s inou. Neblázni a pusť ho k vode!

i.

Prečo chceš spadnúť na jeho úbohú úroveň? Aby si si potom aj o sebe myslela, že si podrazáčka a hlupaňa? Práve tým, ak si uvedomíš, že on je taký a ty nie, by si sa z toho mala pozviechať a uvedomiť si, že ty si z toho vyšla ako dáma, ktorá má svoju česť a hrdosť. neverou nedosiahneš absolútne nič, akurát tak možno nejakú chorobu a klesne Ti sebavedomie... Skús myslieť na to, ako sa budeš cítiť deň po. i.

petrana

Ja som mala podobný problém, rozišla som sa s ním, potom som si dala jeden nezáväzný s kamošom...znie to zaujímavo, ale je to tak... a cítim sa dobre. Takže do toho, nemáš čo stratiť. Len si daj pozor na to, aby bol čistý.

lole

nechce sa mi citat vsetko, co je tu napisane, ale ja by som neveru nikdy neodpustila. Urcite by som to riesila rozchodom. Mozno je to tym, ze s partnerom som uz 3 roky a bol moj prvy. Planujeme si aj buducnost, takze zostane asi aj poslednym, ale vobec mi to nevadi. Urcite by som ho nedokazala podviest, lebo ho respektujem ako cloveka, nielen ako partnera. Mozno si poviete, ze som naivna, ale od priatela ocakavam presne tolko isto, ako mu ja davam. Ak nie, tak budem radsej sama. V zivote berem bud vsetko alebo nic.