Chcem ho podviezť

Príspevok v téme: Chcem ho podviezť
imation

Priatel ma podviedol..ja jeho nie a ani som nemala chut..ale teraz...ked si na to spomeniem ako ma bez pocitu viny podvadzal mam chut mu urobit to iste a trosku si pripadat ajja ta zla..resp. zabudnut na jeho neveru a mysliet an tu moju...trosku v mysli ujst z toho stereotypu, ze ja som podvedena chuderka.... Myslite ze to riesim hlupo?

imation

jasne ze mi chyba, to nemusim zistovat..chyba mi kazdu sekundu. Ja len nechcem mysliet na tu druhu lebos nou aj pracuje v robote..ja chcem mysliet na svoje problemy.Riesit v hlave co som ja spravila. Nie jeho veci. Lebo to aj tak nevyriesim.Ale aj kd som uz od tej jeho nevery mala dobre 3 jasne navrhy anijeden som nevyuzila.

samotqa

to, co fungovalo u nej nemusi u teba... myslim, ze su aj ine sposoby ako zistit, ci ma zmysel dalej pokracovat vo vztahu... fakt... je to hlupost spravit take neco...
skuste si dat napr pauzu... odid nekam na cas... na vylet, na chatu, alebo co ja viem kde... a potom zistis, ci ti chyba ci nie...

imation

ten sex a vasen je unas usper..viem ze je, mi to pri kazdom milovani vravi, ze nikdy s níkým nezazil to com pri mne, ze sa s nikym tak fantasticky necitil..bla bla bla..ze to neni moja chyba. Ja to tiez nechcem spravit, ale s jednou kamoskou sme sa rozpravali...chcem vediet, ci by mi to vadilo, ze ho podvediem....ak nie tak nemusim s pokazenym vztahom stracat cas..ak sa budem citit vinna...tak treba o tu lasku bojovat..asi divný zaver..ale takto nam to vyslo..ona urobila to iste fraerovi a teraz je uz siným a zije uplne novy zivot...

nothing

Imation, tiež si myslím, že by si mu to nemala odplácať rovnakou kartou. Chceš ho podviesť len pre to, že on to urobil tebe alebo že to ty sama chceš?? Daj si pozor aby si sa potom necítila ako nejaká špina a aby si sa sama pre sebou neponížila. Byť na tvojom mieste, nepodviedla by som ho, čiže by som nespravila tú istú chybu, čo urobil on, maximálne by som ho možno trochu provokovala s tým, že ho budem mocť podviesť ak budem chcieť a začala by som sa naoko správať trochu vyzývavejšie k ostatným chlapom. Otázka je ale aj to, prečo to tvoj partner spravil. Nechýba vám niečo vo vašom vzťahu? Nechýba mu vášeň z tvojej strany, alebo trochu viac nehy, porozumenie? Možno len hľadal únik pred stereotypom... tým ho nechcem samozrejme ospravedlňovať, ale ľudské charaktery sú rozne a každý sa správa trochu inak v určitých sitáciách. Netreba preto za KAŽDÚ cenu hľadať vinu len v ňom. PS: aj tak si myslím, že keď muž podviedie, je to v 90 percentách prípadov pre čistý chemický sex bez citov... takže asi tak. Dvakrát meraj a raz strihaj, drahá moja.

vikina

Myslim, ze potom sa budes citit este horsie......vies ak niekto zradi, tak to potom boli, ale ak zradis ty sama seba, je to 1000 x horsie....ver mi, najdi si inu cestu ako sa z toho dostat. Vaz si sama seba a najdi si nieco cim este viacej budes mat rada samu seba a na vsetko zabudni.......
P.S.: nenic si svoju dusu kvoli niekomu inemu

123456

je to blbost... ti garantujem, ze potom sa budes citit ece ako vacsia chudery... lebo sa vyxrapes s niekym len z trucu.... sory, ze tak ostro... nexcem ti zle

tina

no, pri najmensom je to dost divne. Bud by som ho teda nechala a nasla si niekoho ineho alebo sa s tym skus vyrovnat inak. Myslim si , ze keby si ho podviedla viac by si ublizila sebe ako jemu. A este nieco, ked ho chces podviest, tak ho uz asi nelubis lebo nemyslim si, ze by si to inak dokazala... asi tolko co sa tyka mojho nazoru