tuzba po babetku

Príspevok v téme: tuzba po babetku
anjika

# Mam 33 rokov a zatial ziadne dieta. V poslednom case ma prepadla materinska tuzba po babatku, no zaroven mam obavy. Uz nie som najmladsia a chcem mat zdrave dieta. Tiez obcas v spravach som pocula, ze matka pri porode umrela. A kedze som jedinacik a nikto v mojom okoli male dieta nema, neviem, ci by som pri starostlivosti nieco nezbabrala. A co s nastupom do zamestnania po materskej dovolenke a ked bude dieta chore? Viem, ze mama mi pomoze, no aj tak mam obavy, hlavne kvoli veku / 33 rokov.

lusijka

tara16..moj priatel bude mat tento rok 29.....on si mysli, ze ma este cas, ale niekedy sa mi zda, zeby aj chcel babatko....strasne lubi deticky, hlavn, ked vidi jeho rocnu neter, tak sa z nej ide zblaznit...stale jej nakupuje oblecienie a hracky

pipinka

Ahojte, ja len chcem prispieť svojou túžbou:) Ja túžim po bábätku už asi tri roky, možno mi z toho už občas aj hrabe,pretože stále nemáme s priateľom vytvorené podmienky na dieťa. Obaja sa veľmi snažíme, ale viete aké ťažké to je v dnešnej dobe...To množstvo preplakaných nocí, dní, to sa ani spočítať nedá.Vždy sa veľmi poteším, ked sa na mňa usmeje nejaké dieťa,ked mi povie "aha, teta papá zmrzlinku":), no na druhej strane ma to trošku zabolí...
Mám 24 rokov, priateľ 27, sme spolu skoro 5 rokov (v oktobri), ale nebývame spolu, lebo šetríme na hypotéku (iná možno pre nás neexistuje, kedže chceme aspoň 2 deti a 1-izb.byt a podnájom nič nevyriešia). Tak aspoň vám, ktorí máte velikánsku túžbu po dieťatku, ktorí mate na to podmienky, držím vám pästičky a želám veľa šťastia.

anjika

Priateľovi som už povedala. že by som chcela dieťatko. Vyzeral síce potešený, ale rozhodné áno zatiaľ nepovedal.

lusijka

Anjika, nicoho sa neboj. Moja sefka ma 44 rokov a ma tri deti vo veku 5 a 3 roky a najmladsie ma 8 mesiacov. Vsetky su zdrave a krasne. Ja mam 25 rokov a uz asi rok uvazujem o babatku. Mam priatela, zijeme spolu 2 roky, tak snad coskoro aj on sa rozhodne pre babo. Drzim palce.

lea

ako som uz pisala, v zahranici je to s vychovou deti dost strasne. rodicia sa boja o deti (v Belgicku boli opakovane tie pedofilne afery, aj minuly rok zmizli dve dievcata), tak deti su stale pod dozorom. doma za pocitacom a tak. mam kolegu, ktory ma 3 skolopovinne deti a ide sa zblaznit z rozvazania malych princov a 17rocnej princezny do skoly, na kruzky, dokonca aj na diskoteku. minule ta slecna za nieco plakala, tak jej bezal kupit drahy parfem na rozptylenie.. nemala som slov