Červené pluzgiere v hrdle

Príspevok v téme: Červené pluzgiere v hrdle
Chorôbka

Ahojte. Už asi štvrty den trpim strasnymi bolestami hrdla. Riesila som to len cmulacimi cukrikmi a cajmi. Minulu noc som od bolesti nespala a preto som si isla streknut bioparox, az po nastriekani som zistila ze je po zaruke, tak som si isla usta vyplachnut vodou. Mala som v ustach divny pocit, preto som si do hrdla zasvietila a v zrkadle v odraze videla ze mam na zadnej stene cervene pluzgiere. Isla som s tym na pohotovost lebo som sa zlakla, ze to bola alergicka reakcia na bioparox. Lekarka mi pichla dithiaden a dala penbene antibiotika, ale povedala ze tie pluzgiere tam mohli byt aj predtym. Strasne sa bojim, ze je to nieco vazne....hrdlo ma nenormalne boli, neviem ani prehltat. Dala som si uz dvoje tabletky z tych antibiotik ale asi este treba cakat na ucinok, k obvodnej pojdem hned v pondelok. Prikladam fotku tych pluzgierov. Dakujem

ann765

Ahojte, mne sa to urobili tiež, vedel by niekto povedať čo to môže byť? Obvodná mi povedala že mám iba zapálené hrdlo, nedala mi ani antibiotiká. Mám ísť znova k lekárke? Hrdlo ma nebolí iba mám pocit suchého hrdla. Ďakujem za odpoveď

Janka85

Zdravím . Už viete čo to bolo? Aj mne sa to urobilo..a neviem.co s tým . Mala som aj pozitívne chlamýdie a brala som aj lieky NATO..ale stálo to tam mám.. mám pocit že viac než predtým.

Samyra

Pre @Chorôbka
Ahoj "chorobka" chcem sa ta len spytat ako to dopadlo, lebo presne toto iste mam ja. Tak isto mi vyzera hrdlo, mam bolest, mierne horucky atd. Navstivila som vseobecnu lekarku, ktora mi robila vytery hrdla,nosa, CRP a nic nezistila. Bola som aj u krcneho a ten mi povedal ze z jeho hladiska je vsetko v poriadku. Tak sa chcem spytat ci ty si prisla na to co to je, lebo ja uz neviem na akeho odbornika sa mam obratit. Dakujem vopred

tori111222

to nie je od bioparoxu, to je nejaký vírus, aj ja to mám, aj moja dcéra. a pár ľudí som u lekárky stretla, čo sa na to sťažujú. takže je to nejaký vírus

Minute

Ahoj, ako si to nakoniec vyriešila? Lebo aj mne sa presne také isté objavilo v hrdle, hlavne ráno ma hrdlo pri prehĺtaní páli. Možno išlo len o nejaký druh zápalu? Neviem, či ťa to na tento komentár nejako upozorní, ale bola by som rada, keby mi odpíšeš, ďakujem. :-)

Kýčera

Čoho sa to vlastne bojíš, z toho sa neumiera, nakoniec má to aj svoje výhody, po sviatkoch schudneš?! Pľuzgiere máš v hltane, mohli tam byť predtým, ale mohol ich spôsobiť aj ten Bioparox, tak ako Ti povedala lekárka. To máš poučenie do života, aby si si sama neordinovala antibiotiká! Lekárka Ti pre istotu pichla protialergickú injekciu a Ty si blahoželaj, že si natrafila na zodpovedného človeka. K obvodnej treba ísť len v prípade, že potrebuješ PN, ak Ti liečba nezaberie,... Ak by si začala mať problémy s dýchaním, príp. by Ti začali opúchať dýchacie cesty, tak na pohotovosť! A Bioparoxu sa v budúcnosti radšej vyhýbaj! Na jazyku máš poriadny povlak, čo keby si ho začala zoškrabávať?