MA NIECO SPOLOCNE:HLIENY A ZAPACH Z UST

RNG

Na pouzitie GSE/citricidalu som pisal viackarat. Kde to zohnat, to mi administrator nedovoli napisat priamo-to by bola reklama.
Ale ked pojdes na Google.sk, najdes rozne doplnkove obchody, ci uz e-predaj, ci uz rozne predajne. Niektore posielaju aj na dobierku.
Pozor pri vyhladavani, niektore ceske predajne maju pod znackou GSE vytazok z hroznovych semien, nie grapefruitovych(z anglickeho grape seed extract alebo grapefruit seed extrakt)Preto pri vyhladavani pouzi klucove slova; doplnky, citricidal, GSE
Este raz teda: vytazok zo semien grapefruitu je antimikrobialny, na mnohe mikroby aj vo velmi nizkych koncentraciach
Najcastejsie je to 15 az 30 kvapiek do pol litra vody(ja to nazyvam horkac). Mozno to pit, pouzivat na vyplachy atd.
Predavkovanie takymto sposobom je prakticky nemozne. Hoci ma antibioticke vlastnosti, jeho ucinnost na laktobacily je nizka, takze nenarusi crevnu floru
Na vonkajsie pouzitie , hlavne na plesne na nechtoch treba pouzivat koncentracie 10 az 20 krat take(tj nie viac kvapiek ale menej vody. Poldeci miesto pol litra (na nechty)