Ako sa prejavuje zápal sedacieho nervu?

Súvisiaci obsah

vecernica

no ,,ja si idem kupit tiez rybi tuk do lekarne. Ako decko som to brala.Na klbove boelsti mi pomaha teplo a dokonca jemne cvicenie.Uz vobec nesedavam na stolici ale len na gumenej lopte prestalo ma vsecko boliet aj klby kycelne a aj okolie kostrce a menej aj chrbat .Loptu som si doniesla aj do prace pri pc.

ocka78

PRE GOLDEN!!!
Pekne Ťa prosím čo ti diagnostikovali? A už si fit? Presne tieto isté príznaky má môj otec a už sme z toho zúfalí. Má len bolesti a doktori si ho medzi sebou posielajú jeden druhému. Privítala by som nejakú radu. Ďakujem veľmi pekne.

RNG

hojenie poskodenych nervov vyzaduje materialy potrebne na izolaciu nervov, myelin
A z toho v nasej potrave systematicky chybaju omega 3 kyseliny, EPA a hlavne DHA, ktore musime dostat v potrave, lebo si ich telo nevie vytvorit.
Dobrym zdrojom su rybacie oleje ,hlavne zo severskych(polarnych) ryb, ktore nie su tak zamorene, ako ryby v teplych moriach
Priklad je olej z lososa(divokeho, nie pestovaneho) a rozne rybacie koncentraty, ako napr MaxEPA.
Davka je asi lyzica denne, co sa v kapsuliach rovna 3x3 gramove kapsule.

rosana

Možno je potrebné preliečiť močový mechúr. Odtial sa môže širiť infekcia do svalov okolo chrbtice a vystreluje do klbov.Niekedy je to taky skryty zapal v močových cestach.

gastanka

Mam 41 rokov cely zivot mam bolesti v krozoch. mala som uz aj zapaly sedacieho nervu s takymi bolestami, ze som odpadla a bola som na infuziach,v detstve ma liecili na skoliozu I.stupna, v 15 r. mi povedali, ze je to v poriadku.Minulý týzden mi zrazu nasli nalez ze nemam 4 a 5 stavec od narodenia, vie mi niekto povedat alebo poradit co s liecbou, nasla som len poskodene stavce, nie chybajuce.Dakujem

golden

Prosím, viete mi niekto poradiť? Už dlhšiu dobu mám problém v ľavom kĺbe, najskôr som nemohla len poriadne chodiť, ale teraz ma to bolí aj vtedy, keď mám nohu v kľude. Ortopéd pri predpísal rehabilitácie a mydocalm, lebo vraj mám poškodené platničky v krížovej časti a to môže "vystreľovať" do tej bolesti. Celú terapiu som dobrala, ale vôbec to nepomohlo. Dnes mi obvodná lekárka znovu odporučila ísť za ním, alebo na neurológiu, ale neurobila mi žiadne vyšetrenia ( ani pred prvým doporučením). Niekedy som už poriadne z toho "na vetvy", lebo nielen že sa mi nedá riadne chodiť, ale prejavuje sa to aj pichavou bolesťou a to vtedy až plačem. Dá sa niečím utlmiť táto bolesť, keďže zatiaľ ani neviem po troch mesiacoch čo mi je? Díky