Pityol na noc

Príspevok v téme: Pityol na noc
lalika15

Na noc sa natieram Pityolom kvoli akne, celkom pomaha, ale nech sa akokolvek snazim, rano nachadzam miestami na oblieckach flaky(mamka ma asi zabije), ako si to mam dat na tvar aby som sa neotlacala? Nejaku servitku alebo co? V inej cati dna to nosit natrete nemozem, kedze chodim do skoly a poobede tiez nemozem strasit. P.S.:Natieram len celo

vdaka :)

rybička

Ja mám tiež akné.Už som z toho na nervy...mama mi poradila pytiol, a davam si to ešte len nejaké 3 dni a už vidím dosť veľkú zmenu.Uvidíme ako to bude vypadať o nejaké 2 týždne,som fakt zvedavá.

lolito

ja som si to akuráát kuupil taký blo zelený .. ale som si myslel že je vodička dáka ... a to je masť .. to sa natiera len na akné ? ... alebo na celu plet ??? aj ked mam flaky ? poradte ,,

mendy

pocula som dost chvaly na tento pityol, tak som sa chcela spytat ci ho mozem pouzivat aj ked mam dost suchu plet... a nemam extremne vela vyrazok, mam ich par v "T-zone" a mam "cierne bodky" (pomaha to aj na ne?)
diky, ahojte

martinôčka

Mám taký menší problémik...vždy keď sa oholím v oblasti bikín tak sa dost vyhádžem....je možné tomu nejako zabrániť ???

lalika15

Panika: ako to len pocas pouzivania Pytiolu? Ono sa to asi vrati ak to prestanem pouzivat, takze tu navliecku by som musela mat teoreticky permanentne.

maťka99:pamataj, ze aj ja som bola sklamana po 3 pouzitiach(ze to nezabralo okamzite), bude to ustupovat to troskach, treba vydrzat a natierat KAZDU noc pred spanim

lalika15

maťka99:taky v bielo-zelenom baleni, masticka je hnedej farby, po dvoch tyzdnoch akne uz takmer vobec nemam, neverila som ze zaberie