preboha tehotna???

Príspevok v téme: preboha tehotna???
natasha

Prosim poradte, menstruacia mi vecne meska teraz som mala menzes 21.5 a skoncila mi 26 s priatelom sme mali chraneny sex 31, niem ci vsak nahodou k niecomu nedoslo, lebo raz sa nam podarilo pri sexe kondom stratit a odvtedy tomu nejako neverim. Ale najvacsi problem je v tom ze mam hrozne krce v podbrusku, bolia ma krize a mam zvlastne zapachajuci vytok, mam zvlastne stavy obcas sa mi kruty hlava co sa mi nekrutila nikdy. Prosim poradte co si o tom myslite?? Stresujem predcasne sak je tomu setkemu len tyzden, je mozne priznaky tehotenstva pocitovat tak skoro?? Alebo mojim problemom je nieco ine? Prosim napiste mi vas nazor. Dakujem moc moc

natasha

vobec sa doktora nemusis bat sak oni su tu na to, ani moji rodicia nevedeli ze tam chodiim , az potom neskor mi sama mama navrhla ze mam ist lol a to nevedela ze ja tam uz chodim dlhsie, Zober si zo sebou nejkau tu suknicku aby si sa tam pre doktorkou nepromenadovala naha, ked si tam prvy krat vsetko ti aj tak vysvetlia a ak by si sa bala ist sama ukecaj nejaku kamosku a pojdete spolu sak vo dvojici je hned veselsie, ten prostinor inak stoji okolo 400sk aby si vedela. Drzim palce a neoddaluj to

kikakkk8

dakujem, o tej tabletke som uz pocula a planujem ju aj pouzit,a u gynekologa som este nebola tak ani netusim ako to tam funguje prvy krat ... moji rodicia by to nepochopili keby zistili ze uz niesom panna, takze to vsetko musim tajit ...

natasha

nooo ak si mala pohlavny styk vcera a nie si si ista s priatelom tak ja by som to riesila asi prostinorom , ten mozes uzit do 3 dni resp 72hodin po nechranenom sexe, alebo ked sa stane nejaka nehoda, ked ta to bolelo myslim ze si neboal uvolnena ale to krvacanie hmm to moze sposobit viac faktorov, alebo navstiv lekara

kikakkk8

ahojte potrebujem poradit, vcera som mala pohlavny styk s mojim chlapcom ale nebolo to prvy krat, pred tym som uz mala sex s mojim byvalim ... robili sme to dost dlho a v niektorych okamihoch ma to aj bolelo, co sa mi inokedy nestavalo. Prezeravtiv si moj priatel dal pred vyvrcholenim dole a niesom si ista ci stihol penis vytiahnut ... semeno som mala na nohe, je mozne ze vystriekol dva krat po sebe? a dnes rano som aj krvacala ale menstruaciu som mala pred 3 tyzdnami... co znamenalo to krvacanie? bojim sa ci niesom tehotna, mam 17 rokov ... dakujem

natasha

jj dakujem vam vsetkym, bola som u doktorky , dala mi nejake vklady na to, a tiez mi povedala, ze neam stresovat.Agina musela som vysadit HAk nemala som zakazany sex, mne nerobia dobre hormony a tak.Dakujem vam moc

agina

Ak si bola operovana na zenske problemy, vytok moze byt aj z toho.Neviem vsak, preco sexujes, ked ti doktor zakazal trojmesacnu abstinenciu.

violeta

Skor si myslim ze mas nejaky zapal,kvasinky alebo nieco podobne.Daj sa vysetrit,nemusis stresovat.Vyliec sa a pokial este neplanujes dietatko,daj si pozor na ochranu,vela z nas to pochopi,az ked prezije nejaky sok.Drzim palce!

Daniela191

Ahoj Natasha, nemusíš sa stresovať, lebo keď ti menštruácia skončila 26 a ty si mala pohlavný styk 31, tzn. že ešte nemohla nastať ovulácia, tá je cca medzi 12-14 dňom aj keď si odrátaš 2 dni stále je to málo. Na tvojom mieste by som radšej išla za lekárom, čo to je za výtok. Veľa šťastia