ostane suknickar suknickarom?

Príspevok v téme: ostane suknickar suknickarom?
svetielko1

Ahojte. S mojim (uz) byvalym sme mali takmer rocny vztah, planovali sme si spolocnu buducnost, avsak pred par dnami po par tyzdnoch mojho podozrievania z neho vyslo (cez mobil), ze ma podviedol, potom zas povedal ze ma uz vyse mesiaca podvadza a ukoncil to som mnou cez ten mobil s tym, ze kedze ma podviedol, nedokaze byt so mnou a ze by to urobil v buducnosti znovu a ze ma nechce trapit. Proste bla bla bla. Ani len stretnut so mnou osobne sa nechce (s tym, ze by mi vratil moje veci, ktore mam u neho). Ide o chalana, ktory bol "v minulosti" suknickarom (netajil mi to) a mal predo mnou vela dievcat a zrelsich zien. Treba povedat, ze zeny aj vyuzival (myslim financne). Musim priznat, ze sa to stalo aj mne (co sa tyka financii). Dlhe mesiace mi tvrdil, ze uz sa sexualne vyburil, ze uz ine zeny nepotrebuje, kedze ich mal v minulosti tolko. Zo par krat mi povedal, ze kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne zasexovat niekde inde (kde sa moze vyburit), kedze chlap si svoju zenu musi „sanovat“, a ze to nema nic s citmi k nej. A ze kazdy chlap to obcas robi, len to nehovori svojej zene... Je fakt, ze ma rad zeny a vie ako si ich ziskat.
NECHCEM od vas rady ak ho ziskat spat alebo aby ste mi vynadali ak asom bola sprosta. Uvedomujem si, ze som bola slepa a hlupa, ale clovek sa asi uci na vlastnych chybach a naspat ho nechcem. Nie som masochistka a nenecham sa ponizovat takym uboziakom.
Chcem Vas len poprosit o nazor, ze ci si myslite, ze sa takyto chalan, ktory ma rad zeny a sex, dokaze niekedy vobec zmenit a byt verny len jednej zene, alebo mu "to" ostane na cely zivot a aj ked na isty cas tej svojej priatelke dokaze byt verny a ona je pre neho ta vyvolena, ale po nejakom case nevydrzi "tuto svoju zmenu" a zase zahne a bude „cistit ine kominy“, pripadne vyvolenu odkopne a vymeni za inu vyvoelnu?
Dakujem za kazdy nazor, aj za tie menej pozitivne na moju adresu.

alexx

a este ... taki chlapi sa nezmenia podla mna...ak by doslo k zmene,tak si myslim ze len po poradnej lekcii...takej ze by sa fakt zamiloval...a jeho baba by ho ojebavala ako on ojebaval doteraz...potom jedine by mu doslo,co a ako...ale tiez uz ked by bolo neskoro...myslim si ze jedine thak im to vsetko moze dojst..vo vztahu po case pride vzdy obdobie take nooo "mucne" alebo ako to nazvat...a ked je chlap raz suknickar,tak ho vyuzije bohuzial:(((nema rad takychto tiipov,nemaju charakter a nevedia si vazit co maju...

alexx

uffffff.kočky vobec vam nezavidim takychto sviniarov,je mi to vazne luto.Poznam tez par takychto tiiipov...ale no neviem(ide tam asik len o pozitok abo co),mozno eln o to uzit si..ale z toho co ste tu pisali,ste trafili fakt skur. hajzlov co nemaju mieru a dokazu vas takto vyuzivat.Mam priatelku a milujem ju! niekedy ma napadne ze ake by to asik boo s inou,no v tom momente si mam chut dat facku a sam nemozem pochopit ako ma to vobec mohlo napadnut! mam najlepsiu babu aku som len mohol najst! nedokazem ju vyuzivat k nicomu(ne to k pozicavaniu penazi). a podviest ju?...hmm...hnevam sa na seba len ked ma neco thake napadne...baby drzte sa;)vela stastia v dalsom vztahu;)

anonymus

NO PRAVDU POVEDIAC SUKNICKAR OSTNAE SUKNICKAROM A NIKDY TO INAK NEBUDE,AJ KED SA NA CHVILU BUDE ZDAT ZE JE VSETKO V PORIADKU..ALE TO JE LEN CHVILKOVA ZALEZISTOST..POTOM SA ZAS VRATIA TIE CHUT,E,TUZBY PO INEJ ZENE......SUKNICKAR OSTANE SUKNICKAROM UZ NAVZDY....VIEM CO HOVORIM....VLASTNA SKUSENOST,VLASTNY ZIVOTOPIS

Soraja

sedmikraska no ja som k tej odplate este neprispela ziadnou troskou,ale ver tomu, ze raz dolezie, aj ked uz spolu nie sme vyse dvoch rokov,a le aj tak viem, ze raz doleze a bude nieco chciet, potom ho odkopnem, nepomozem,ani za nic. Ale aspon co mam znamych, podarilo s ami porozsirovat aky je do idiot a dost vela ludom som zachranila peniaze, takze mama spon viac kamosov:-)

sedmikraska

Soraja, parada, ze sa ti odplata dari. Tiez som chodila s takym hajzlom a je az hrozne ako tie vsetka popisy sedia a aj tak to neni on. Takych chrapunov je asi na svete fura. Preto holky davajte gacha na chalanov, ktory su uz po skole a zaplatenie uctu v bare nechavaju na vas alebo doma pytaju prachy od mamky

Soraja

svetielko1 vychutnas, moj dostava lekcie od zivota priebezne,a le tvaris a ze kje najstastnejsi na svete,ale postupom casu, uz nema ziadnych kamosov, ostala mu len babenka, ktora je naivna a myslim, ze ho po case necha, ked otvori oci a pomaly uz aj rodina sa mu odvracia chrbtom. No zacina to uz vyzerat, ze chlapec dostane riadnu lekciu.

svetielko1

Ved to, ja mu vlastne tie peniaze dobrovolne poslala na ucet... Kazdopadne, dufam, ze sa mu tie svinstva jedneho dna nejako vratia. A nielen jemu, aj ostatnym podobnym sviniarom. Dufam, ze mas pravdu a vychutnam si jedneho dna ci uz pomstu alebo jeho pad na dno..

Soraja

svetielko1 kedze si mu tie peniaze dobrovolne dala, nie je povinny ti ich vratit, vies to je na tom najhorsie, pokial nemate pisomnu dohodu, tak je on vo vyhode a toto je to najväcsie svinstvo. Viem si predstavit ako s acitis, musi to byt strasne, hajzel jeden, ale pockaj, pride cas, kedy sa mu pomstis, ver tomu, pomsta je sladka a potom si to vychutnas.

svetielko1

Soraja,
hej sila je to.. Mna kamosi /najma moja velmi dobra kamoska-ona ho vsak az tak dobre osobne nepozna, len je dobra kamoska s jeho niektorymi znamymi/ upozornovali(a), teda mala naznaky... Ja som jej neverila, lebo to cele ozaj vypadalo, ze ona ma infosky od ludi, ktori ma nemaju radi a myslela som ze su to klebety. Samozrejme aj moj "drahy" ma zmanipuloval a presvedcil ze vsetci nam dvom zavidia a ze ide o klebety a ze aky on je skvely a slusny...
Vravim, s tym jeho DLHODOBYM a NEJEDNORAZOVYM podvadzanim sa este dokazem zmierit, kedze teraz viem, aka spina to je /klamar, podvodnik, promiskuitny chlap, vyuzivac, arogantny,.../, ale tie prachy... S tym sa tazko "zmierim", bo ja som mu dala nielen to posledne, ale siahla som si az pod dno svojej penazenky a este nejaky cas budem splacat to, ze on si na moj ucet /okrem uzivania po baroch/ pomohol aj k zariadeniu domacnosti a teraz sa za moje peniaze flaka s mladou "zubrienkou" a urcite vystupuje ze aky on je bohaty a stedry...
Viem, ze som bola slepa a sprosta, ale aj tak... Je vsak tazke zit s touto myslienkou a s tym, ze teraz doslova otacam kazdu korunu.