Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

...martuľka.

ahojte ja mam take čierne vlasy ale nie až take tmave a chcela by som stiahnuť tu farbu čo by ste mi odporučili????????????,aly sťahovač prosíím poradte...na email : matulikk13@azet.sk

dobra vila

Baby, farbim si vlasy temer 3 roky na cerveny odtien, no chcem sa pomaly vratit k svojej povodne, vlasy uz nechavam vyrastat, mam podla vas zajst ku kadernicke nech mi to nejako vytiahne, alebo si mam kupit nejaku svetlo orieskovu farbu (prechyti mi to??). Nieze budem vyzerat ako saso...neviem co je pre vlasy lepsie, ci to vytiahnut, alebo este raz zafarbit na podobny odtien mojej...Vlasy mam svetlo hnede...

jankaaaaaaaaa

ked mas uz vlasy odfarbene, ale zlte, tak nemusis pouzivat samotny peroxid. rovno si kup nejaku popolavu blond trvacnu farbu

petrap001

ahojte,ja prave stahujem z cervenej na blond a to som vcera stiahla s 12perc.peroxidom,tak som dala farbu,tak zasa peroxid dnes,ale uz len niekde a zajtra dam zasa farbu,lebo teraz som moc zlta.a to so pred rkom stahovala ciernu a isla som na rysavu,stahovala som dvakrat so 6perc,peroxidom.vlasy mam dost silne,huste a dost toho vydrzia.dufam,ze aj moje farbenie zajtra vydrzia.a tym koncim,dam im pokoj aspon mesiac a doprajem im vela zabalov a masiek.