Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

User_37597

B4 color remover...predava sa v DMke cena je 13 eur a stahuje priam zazracne nezelanu farbu s vlasov na prirodny odtien.je bez amoniaku a teda neposkodzuje vlasy ale hennu nestiahne z vlasov.

MISS-snoOPy

Mám na vlasoch čierny šampon .. vlasy mam original tmavo hnede... čo stym keď chcem vlasy bledo hnede? prosíím...:)

sarita

no tak chvala bohu to nemám ružové ani fialové =D mám to kriklavo červené akurát sa mi zdá že miestami viacej a miestami menej =D.... nevadí neni to najhoršie =)

sarita

no ty kokšo porad mi došlo zle =D ja reku napíšeš že no tie sú dobré a ty pravý opak ´=D =D no normálne mi začalo lepiť ved sa ma priateľ zľakne keď ma uvidí v takých vlasoch =D .-.. idem teda na to =D napíšem ako som dopadla =D

jankaaaaaaaaa

no tie od syoss maju presne tie odtiene do fialovo tmavo ruzova, takze mas sa naco tesit :D a samponmi si urcite vlasy nefarbi, lebo tie urcite nechytia na odfarbene vlasy a vymyju sa strasne rychlo a bude o vyzerat zle.
potom napis ako si dopadla :D

sarita

pane bože janka nestraš ma =D =D to viem že sa to rýchlo vymýva ale kaderníčka mi poradila že si nemám vlasy farbiť normálnou farbou ale iba nejakými šampónmi ktoré až tak nezaťažujú vlasy a častejšie. a prinajhoršom možno si to aj nechám vymyť a hodím nejakú zrzavú. ale vážne nechcem mať ružovo fialové vlasy =D to ma rovno porazí. idem si dať takú červenú od syossu už o chvíľu tak som zvedavá =D.

jankaaaaaaaaa

sarita aku cervenu si planujes dat? musis pocitat s tym ze ta cervena farba sa bude strasne rychlo vymyvat a nechyti rovnomerne, az po takych 3-4roch farbeniach to bude pekna cervena.. ja si farbim na cerveno uz rok tak mam bohate skusenosti :D a tiez som si tu cervenu davala na odfarbene vlasy a bola to hroza.. ruzovo fialove vlasy, uplne nerovnomerne zafarbene.. vyzerala som fakt zle :D ale teraz je to uz ovela lepsie, lenze v nasich drogeriach je velmi malo cervenych odtienov