Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

sarita

baby.... moje prírodné vlasy sú špinavý blond.... už dlho sa farbím na tmavo hnedo ale prestalo ma to baviť. Dnes som si kúpila zosvetlovač syoss 12-0 a z tmavých vlasov mám úplne úžasnú svetlo zrzavú farbu. kedže chcem isť na červeno tak mi to stačí. Ale myslím že na toto čo mám na hlave by teraz už chytila aj nejaká špinavá blond farba. tak veľa šťastia =)

daduska2586

ahojte ja mam svoje vlasy plave ale uz asi 4 roky si farbim na tmavohnedo na zaciatku som si ich farbievala na cierno a mam ich teraz tmavohnede.lenze tiez ma prestalo bavit stale si ich farbit ked dorastaju tak mi prosim poradte ako sa mam dostat na moj plavohnedy odtien tak aby som neskoncila na hlave s niakou katastrofou :(

bulbasaurko

Mám velmi bohaté skusenosti s farbenim a odfarbovanim.
-raz som mala vlasy nafarbene na cierno ale nepacilo sa mi to a chcela som blond. u kadernika mi to spravili na oranzovo, bolo to otrasne a este to aj vela stalo. kupila som si odfarbovace a za take 2-3 mesiace som mala blond vlasy, uz dokonca boli biele. ale upozornujem ze kvalita bola viac nez mizerna, este teraz - 3 roky po tom si davam vlasy do poriadku.
-z ciernych na rysavu zvladnete raz dva, staci 2-3 odfarbovace a je to.
- ked nechcete kuriatkovsku blond, staci si kupit popolavu, taku az do seda farbu a zlte tony vam zmiznu a este to aj pekne vyzera... :)
-dbajte na pravidelne pouzivanie roznych balzamov na vlasy, pomoze to

:)

čavte :) ja som mala tmavo hnedé vlasy :) týždeň a pol som ich odfarbovala :) teraz sú blond ale v dĺžkach sú také žlto-ryšavé .. ale to už neják odfarbím :) . Skús si kupiť v Dm-ke by mali mať :) Syoss odfarbovače :) 12-0 :) Odfarbí to asi o 7 odteňou :) a vážne to funguje :) na to si daj nejakú platinu a potom akú len chceš :)
. Mne to fakt vyšlo bola som úplne šťastná :) len to ešte neni hotové :) veľa šťastia :)

Dididididi

Ja som mala svetlohnedé vlasy a dala som si pred pol rokom tmavohnedú farbu, chytilo mi to skoro načierno. Neskôr som si dala veľmi bledú, lebo som si myslela, že mi to zosvetlí celú hlavu. Ale hovno :) Zosvetlilo mi to len odrastené a vrch hlavy, tak som chodila ako šašo. No a minulý týždeň, keď som si myselal, že mi to už po trištvrte roku chytí úplne, tak nechytilo a pol hlavy mám veľmi bledej hnedej a spodok zas tmavý. No a chcem ryšavé. Len netuším, čo mám s tými vlasami už robiť aby som mala svoju farbu aspoň.. alebo aspoň jednu farbu na hlave namiesto troch :)

babls

no toto som presne robila pred dvomi týždňami, mala som čierne vlasy a chcela som ryšavé, tak jeden deň som si dala zosvetľovač, druhý deň som si ho opäť dala a voilá mám ryšavé vlasy. ešte sa na to najbližšie chystám o niečo zosvetliť a potom dať nejakú peknú medenú farbu. aj ja som sa toho bála, že ako to dopadne, ale som príjemne prekvapená. :)

kristinocqa

Ahojte...ja som na tom asi najhoršie..mala som krásne ryšavé vlasy...prefarbila som sa na čierno..a teraz..to veľmi lutujem...nevieteniekto poradit....ci by som odfarbením..získala....naspät rysavu??? alebo ako ...??? dik vopred za odpoved

MajušQaa

Caute.. no takze ja som si svoje svetlohnede vlasy prefarbila na tmavohnedo..=( obrovska chyba!.. farbila som si ich asi 4 mesiace ked ma to prestalo bavit.. vzdy dofarbovat!.. Vcera som bola pri kadernicke a ta my povedala ze keby my to odfarbila tak by mi to chytilo na žlto a nato by mi dala plavu farbu tak by som mala vlasy zelene aa strasne znicene..=/ že jedina moznost je si ich necchat odrast..co nechcem..=( prosim nevie niekto nejaku radu ako sa zbavit tmavych vlasov?.. pls poradte