??? panna a sex ???

kaťuša

ahojte som tu nová ale velmi ma zaujali vaše názory a rady na prvé milovanie.
free girl:nezúfaj ja som tiež začínala s jedným prstom a tiež to nebolo nič extra, ale potom som si povedala , že ked sa tam iným babám zmestia dva prsty tak prečo nie aj mne..tak som to vyskúšala pekne pomaly..a išlo to . hlavné je nebáť sa. Teraz to už robím bežne s dvoma a ked si to ešte s kombinuješ s dráždením klitorisu..tak tééda paráda. Hlavne maj vtedy vždy čisté ruky a ked si myslíš že mne sa to lahko hovorí lebo mám už určite prvé milovanie za sebou tak sa mýliš tiež ma to ešte len čaká..vela šťastia neboj.

diamantik776

NO AJ MNA UZ CHLAPEC PRSTOVAL NIEJE TO ZLE JE TO FAJN ALE NEMALA SOM HO ESTE DNU NEVIEM MOJ CHLAPEC SI NECHCE DAT KONDOM ZE ON VIE KEDY SA VYSTRIEKA ALE JA SA BOJIM!!!

elwin

hej hej mas pravdu len ja nebudem odmietat vztah, pod tym si predstavujem chodenie za rucicky po meste, na kavicku a bozkavanie a podobne veci... ja skorej budem odmietat ked uz pride na sex, toho sa bojim... teraz sice chalana nemam ale ked raz pride tak to bude problem, myslim si...:(

lilly

No Elwin tak to podľa mňa máš problém. Nebudeš kvôli tomu teraz podvedome odmietať ďalší vzťah? My sme to ešte znovu neskúšali, každopádne jeho prvý sex to nie je, iba môj. Teraz mám menštruáciu, tak potom určite budeme skúšať Ďalej a dúfam, že to nebude také hrozivé, ako to ty popisuješ...