??? panna a sex ???

elwin

v pohode sa pytajte, ja s tym nemam problem...:)
no ved o toto presne ide ze to mal byt moj sex a vlastne aj jeho no a takto to dopadlo takymto fiaskom viacnasobnym... normalne si myslim ze je chyba vo mne... a odvtedy som sa o nic podobne nepokusala, jednak ze nemam s kym a jednak fakt ze sa nejako nehrniem aby som tu bolest citila znova... take neznesitelne pichanie mi to prislo... kokos... uaa ma aj boli ked si na to spomeniem...
ale zase na druhej strane mam kamosku ktora mala presne ten isty problem ze sa im to s chalanom nedarilo kvoli jej bolestiam ale nakoniec to nejako prezila a uz boli v pohode potom... takze to je asi individualne

lilly

No Elwin to si nás teda určite nepotešila. Dokelu, už som bola taká povzbudená zo včerajších odpovedí a uf,uf. Ale aj mňa fakt zaujíma, či si mala sex potom s niekým ďalším a či to šlo?

free girl

a odvtedy si mala sex??? ak ano tak ako to dopadlo???

dakujem za odpovede a prepac ze sa tak intimne pytam ale dost ma to zaujima

elwin

free girl a lilly:
pokusali sme sa o to este zoparkrat ale zakazdym ma to strasne bolelo, ani krv nebola nic proste len kusok do mna vosiel a dalej som to uz nemohla vydrzat... nakoniec sa to nepodarilo a uz ani nie sme spolu ale nie kvoli tomuto... a riesili sme to tak ze sme sa o to pokusali pri kazdej prilezitosti, ale ja som na to potom aj stratila chut postupne...

lilly

27, som to tu už niekde písala. Tiež som asi trikrát uvádzala, že alkohol určite nie je rada pre mňa, lebo môj priateľ je abstinujúci alkoholik

gomez

...nesilte to. Skúste sa zabaviť niečím iným a v rámci tej zábavy skúsiť len tak nezáväzne...keď to nepôjde tak sa nič nedeje, lebo o to vlastne nešlo a keď to vyjde tak 3x hurá:))
:)))))))))))))teraz som si spomenul! Spolužiak mal podobný problém. Až raz to na dievčinu prišlo na hokeji, na slovane:))))))))))))))))))))))))))))len tak spontánne, samo od seba:)))))))))))tým chcem povedať, že musíš skúšať, aby si nepremeškala ten správny okamih:))