??? panna a sex ???

lilly

Ja tak dramatizujem asi preto, že som už dosť stará a tak by som to mala vedieť - teda mám aspoň taký pocit, že už to je trápne v mojom veku

lilly

No gomez, Ďakujem za podporu. Len s tou atmosférou to moc nepôjde myslím, lebo bývame u našich. Ale zase večer nám do izby nikto nelozí, takže nemám strach z toho, že nás niekto vymákne, skôr z toho, že to proste nepôjde, že sa do mňa nebude môcť dostať ani nabudúce ani nabudúce ani nabudúce...

gomez

dievčence, teraz ja z druhej strany. Nemusíte sa naozaj ničoho obávať. A hlavne si nedávajte ciele "teraz to musí byť". Váš partner by mal predsa vedieť, že sa do vás nesmie teperiť na silu. Pustite mu k tomu od zdenky "...keď to nejde, tak to nejde...":))) Keď to nepôjde prvý krát, tak to pôjde inokedy. Urobte si atmosféru, sviečky, šampus, vaňa, aby ste sa uvoľnili, a potom raz znenazdajky...hoplá, a je to tam. Ani si to nevšimnete:) Takže, ako zase spieva niekto iný, "...hlavne pomaly...":))

tinusska

a coho sa bojis? ved ked lubis toho chlapca niet sa coho bat.. ja som si az teraz uvedomila, ze vzdy ked sme sa isli milovat, nepomyslela som, ze to bude zo zaciatku trosku pobolievat...
alebo nebojis sa, ze vas niekto "vymakne"?

lilly

To sa máš tinuska :) Ja som vlhká dosť, s tým problém určite nie je, len asi uvoľnená nie. Ach, ešte aj takéto problémy...

tinusska

ja som sa tiez bala, ze sa do mna nezmesti, bo aj ked som skusala tampon, otrasne ma to bolelo, ale nakoniec prve milovanie nebolo zle. staci byt uvolnena a riadne vzrusena, vtedy si aj vlhka a ide to lahsie... krv nesla.. co sa tyka orgazmu asi prve 2-3 milovania som ho nemala, ale potom sme prisli na to aky pohyb a rychlost mi najviac vyhovuje aby som ho dosiahla.
este pokial ide o bolest, tak aj teraz ju trosku pocitujem ked do mna vnika, preto ide velmi pomaly a je to prijemne.

lilly

Elwin mne sa stalo presne to isté, hrooozne to bolelo, neprijemné ako svina, ale bola tam aj krv, tak neviem, či som ešte panna, či nie... No ale hlavne ma zaujíma, či ťa to bolelo aj ďalšie razy a či to už funguje?

elwin

:) uaa ja som mala presne taky problem ale u mna to dopadlo dost zle pretoze nakoniec k nicomu nedoslo lebo ma to strasnee bolelo...

veronika16

:)) pamatam si presne som mala aj ja take obavy z toho...:)) niekedy nevedela som si to predstabvit, hlavne ked ma palcoval a malo to pokracovat ved predsa to sa neda stym porovnat ,...:)) neboj nakoniec to bude naozajv pohode ..urciet niesi jedina ktora ma take obavy ..vsetko bude ok:))...popripade vzdy pomoze lubrigacny gel....