Podstupit to ci nie?

linduska...

suzzann ma uplnu pravdu.co si to za cloveka siso ked dokazes mysliet len a len na seba.to ti vobec nie je luto tvojej zeny???tak velmi by som ti priala aby to bolo opacne a ty by si pocitil ake to je.len si uzivaj nadalej ale ver ze raz pride rada aj na teba a vsetko sa ti vrati aj s urokami.

suzzann

neviem kto sa obuva do koho, on mi povedal ze aby som pockala o desat rokov, akoby to bolo normalne ze po desiatich rokoch sa zacina podvadzat,... to je ten typ cloceka co sa snazi sam seba presvecit ze nevera je vlastne normalna a vtlct do druhym ludom ze on je ten chudacik co je v spatnom vztahu a ze to riesi takto a teraz nech mu vsetci zavidime chudacikovi, ze ako mu je teraz dobre a aky je moderny. Opak je vsak pravdou. Bude sukat takto este niekolko rokov a ked bude stary dedo tak si jedneho dna sadne a povie si, kde je vlastne zena ktoru skutocne kedy miloval a s ktorou presiel roznymi problemami, lebo vztah nie je len o sexe a rieseni problemov sexu ale aj o inych veciach /nehovorim ze sex dolezity nie je/.... on je vsak ten typ pre ktoreho sex je na prvom mieste. Je to cisto jeho vec ale nech mi aspon nehovori take blbosti ze Pockaj ked budes vydata desat rokov. A vies co, ja sa na to tesim.

hu

suzzan, vsak sa don tak neobuvaj, chce sex aj s inou zenskou ako iba s tou s kt. je 10rokov, tak co na tom..je to je ho vec..je sice 21st, ale aj tak vela ludi je spolu trebars qoli financnym zalezitostiam a nie qoli laske..alebo..moznosti je predsa vela..nevera je realna-fakt existuje..a su to desiatky percent u obydvoch pohlavi...

suzzann

a ty s cim nie si spokojny, so sterotypom vo vztahu alebo s cim ked podvadzas, mozno ti partnerka nechce splnit tvoje sex.zelania, kto vie.... ale naco si sa potom zenil/ak teda si zenaty/ ked si vedel ze nie si prave verny typ... a tvoja zena o tom vie? /pokial mas vazny vztah niekolkorocny tak preco sa nerozides?/... preco sa nerozides a nevezmes si tu babu s ktorou sa teraz v posteli citis tak skvele? .. Ja som si nevysnivala ziadny zivot, mam dost rokov na to aby som zila v realite a urcite si budem hladat muza uplne opacneho nez si ty s ktorym nebude problem prejst vsetkymi problemami aj co sa stereotypu a sexu tyka, vies o tom je vztah moj mily co ty si asi este naozaj nezazil, lutujem ta. No este viac tvoju partnerku.

siso

:o))susann, ked budes 10 rokov vydata, tak potom napís, zelám ti aby si mala taký zivot ako si si teraz vysnívala... :o)))

suzzann

no jasne vidiet ze sa ozval zasa jeden z tych dalsich nadrzanych chlapov.. Spamataj si clovece sex nie je vsetko, dufam ze to raz pocitis na vlastnej kozi to ti zelam z celeho srdca.

siso

nikto tu nespomínal spolocnu buducnost, alica spomínala, ze ju neskutoncne pritahuje, Ide o prítomnost, vasen, iskrenie. Milá alicka ja mám vztah a moja milenka ma tiez vztah a zažívam najkrasí a najlepsí sex vo svojom zivote. Ono dost spraví aj to , ze je to zakazane ovocie, je to o to vzrusujucejsie.

suzzann

ja viem o com hovoris. Zazila som cosi podobne. Mozno ta na nom laka len ten samotny fakt, ze je zenaty. Ja viem, je to riadne pokusenie a ine nez s ostatnymi chlapmi, toto je vzrusujucejsie... ale aky vztah ma ten chlap so svojou zenou? Planuje sa odstahovat, rozviest, maju deti? .. Ak sa neplanuje so svojou zenou rozist a ma ju rad, tak potom neviem, na tvojom mieste by som porozmyslala. Ako by si sa ty citila na mieste jeho zeny len si spomen, ci ti stoji za to ten chvilkovy vztah, aby si si to potom nevycitala. Mozno si hovoris-ak mu nedam ja, da mu ina ale.... aspon budes mat ciste svedomie. Ja som si tiez zacala cosi so zenatym ale nevedela som to, dozvedela som sa o tom az neskor. Keby som to vedela asi by som to nespravila lebo ja nie som taky typ.