Bolest bruska aj pocas tehotenstva?

jejke

Ahoj mne pomohol tento cajik Alchemilka zltozelena.Odporuca sa v tehotenstve aj pred nim. Posilnuje maternicu.
Tento cajik odporucali uz zeny v pokrocilom stadiu tehotenstva, ktore mali krvacanie a bolesti v prvom trimestri. Pomohol im, držím palce.

Lenush

mimusa24
drzim prsteky aby sa podarilo miminko. mozno nie je potrebne hned menit doktora, ale vyskusaj, mozno je potrebne sa liecit.

mimusa24

Ahojte,dakujem za reakcie.Dnes som si urobila test,lebo som to uz nevedela vydrzata tehotna podla neho nie som,tak to davam za dosledok,ze som prechladla a asi preto mi meskaju.Brala som asi 6rokov nepravidelne antikoncepciu a uz rok ju neberiem a zatial som neotehotnela.Doktor mi povedal,ze mam v dosldku nelieceneho prechladnutia doslova akoby prilepene vajecniky o maternicu,ale ze by som nemala mat problem otehotniet.Ale asi radsej zmenim doktora a zacnem sa pred otehotnenim liecit aby to nemalo nejake dosledky na miminko..

Lenush

moju znamu tiez bolelo brusko ked otehotnela. myslela si, ze dostane kramy, ale lekarka jej to vysvetlila tak, ze jej telo sa pripravuje na to, ze ich uz mat nebude

12345

ahoj, o babatko sme sa mi pokusali 3 roky. A nepravidelny menzes mam od zaciatku. Ale bolesti brucha som mala v tehotenstve ale take ako pri menzsese. Neviem z coho mas nepravidelny menzes, ale ja mam PCO syndrom. Takze na druhe babatko budem asi zasa dlho cakat.