prsnik

Príspevok v téme: prsnik
miri5

ahojte,som po operacii prsnika,nasli mi ta hrcku,tak som ju bola vyberat,po operacii mi tam hrcka ostala,ale doktorka mi povedala,ze si ju mam potierat kremomom specialnym,ze mi zmakne,od operacie je uz vyse mesiaca a ja ju tam mam stale Chcem sa opytat,ci je to nieco vazne,ci je to normalne,ze to este nezmizlo.bojim sa,ze to mam opat.

janulik2

ahgojte!vie mi niekto poradiť?pred dvoma dnami ma velmi začalo bolieť rameno ,chrbtica medzi lopatkami ,i panvovy klb na pravej strane.ruku som ani nedokázala zdvihnúť.bola som u maserky a tá mi dávala banky i masáž chbtice.bolesti prešli ale na druhý den po masáži ma začal pobolievať pravý prsník pod bradavkou.môže to byť z tej masáže?myslím že som prechladla z klímy v aute.chrbtica už nebolí ,ale prsník stále ,,i ked už ovela menej.bojím sa čo to je.trvá to len druhý den.dakujem za odpovede

85lucy85

ahojte...prosim potrebujem nejaku pomoc.najlepie odbornu.otazka znie:co sa so so mnou moze diat,ak som zistila rast chlpkov na mojich bradavkach???tie chlpky su cierne,hrubsie a su neprijemne.je to problem ak ich vytrham pinzetou????