Je to v poriadku?

pomocnica

Držím prsty. A jogurtica, alebo niečo také.:) prajem pekne oslávenú 30, ale 40 kg? na výšku 161 cm? nemyslíš, že je to nejako MÁLO? ale ak sa cítiš v 40 KG fajn tak držím prsty!

jogurtica

ja budem mať čoskoro okrúhlych 30, meriam 161 cm a mám 46.5 kg. chcem chudnúť ešte aspoň 5-6 kíl...ide to dolu, ale nejako pomaly...

Pokemonn

Ahojte :)
Ďakujem vám veľmi pekne a môj jedalníček bol doteraz takýto:
raňajky-chlebík s maslom a medíkom alebo s light pomazánkou a zeleninka
desiata-jedno jablko
obet-buď čo máme v škole alebo doma špenátová polievka a nejaka zelenina s cestovinou
olovrant-nič
večera-detská výživa alebo jogurt s piškotkami
a čo sa týka pohybu-snažím sa cvičiť každý deň po 30 minút :)
Ďakujem vám, že ste mi podarili a môj cieš je vážiť 43 teda schudnúť 5kg :) Už som schudla 3 ešte 5 :)
Ak budete mať ešte niečo zaujímavé alebo niečo k môjmu jedálničku-teraz obmedzím ovocie- napíšte mi to a budem vám zato veľmi vďačná :)

pomocnica

Súhlasím s Veronikou, diéty si zlé a iba ti rozhádžu metabolizmus... zdravšie jedenie, viac pohybu, to nie je zázrak. :)

pomocnica

Jesť by si mala do 18:00(niečo viac v kľude) keď chodíš spať napr. o 22:00. jedz menej ovocia, keď by si ho teraz jedla veľa, a veľa zeleniny. kľudne aj pre každým jedlom. môžeš jesť napr: na raňajky:1 ks veľkého chleba so syrom a 6 cherry paradajok, uhorkou asi 8 cm dlhou. daj si čaj ovocný bez cukru. Na olovrant si môžeš dať pomelo(polku) a na obed: čo budete mať doma, ale keď si varíš sama, tak si môžeš urobiť kuraciu polievku(jednoduché ako facka) a mäso dáš s ryžou alebo zemiakmi zapiecť(ryžu nepečieš, to je jasné). na olovrant si daj napr.: nič. a na večeru si môžeš dať: rožok s rozpusteným syrom a zeleninou(reďkvička, paprika) alebo si daj hemiš. vieš čo to je? s chlebom. a neodporúčam ti jesť ovocie ako: banán, veľa jabĺk,figy... lebo je v nich veľa cukru. a v každom prípade, keď budeš sedieť doma na zadku, tak nejedz neviem aké množstvá jedla, choď sa aspoň každý deň prejsť, čo podľa mňa aj robíš. :) a pi vodu, ak sa dá. aspoň 1.8 litra.

veronika89_8

Nechápem takéto príspevky však ešte len dospievaš tvoje telo potrebuje všetky potraviny prijímať. Začni keď tak len viacej športovať ale žiadne diéty by som neriešila

pomocnica

Ahoj, ja mám 12 o chvíľu 13 a posnažím sa ti pomôcť. váhu máš skvelú ohľadom na výšku.... keď chceš schudnúť, tak prestaň jesť sladké ak ho ješ , začni cvičiť ak si necvičila a choď do obchodu najedená, lebo potom kúpiš veľa a aj to čo by si inak nekúpila. chceš schudnúť? ja mám takú výšku ako ty a mám asi 50 kg niečo. ale chudnem 6 kíl a schudla som už 4 kg. a chcem ešte 6 . maj sa! :DD