osobný trenér

???

aj ja by som chcela nájsť osobného trénera,chcela by som schudnúť viacej,ale (30kg) a to sa mi samej nedá.Bola by som rada.keby mi niekto vedel poradiť,som z TT.Dakujem.

ikuska

monica gazpio,chrumka
ake vydieranie sak ja som mal terenerku oni davaju na teba pozor a keed mas dobreho trenera tak su neuveritelne poroky a vysledky zalezi od trenera a fitka tam kde chodim ja by ste videli

monica gazpio

No iste súhlasím s chrumkou. Je to väčšinou len o tom, aby si namastili vrecká. Ja nie som ochotná dať toľko peňazí, iba na 1 hod. a štvrť iba za to, že tréner sa na mňa pozerá a hovorí "Makaj", poprípade mi zostaví nejakú diétu. Pre porovnanie: V Prešove permanentka na bazén stojí 300 Sk na 10 hodín. Keď chcete schudnúť, tak by mal byť výdaj väčší ako príjem, alebo príjem menší ako výdaj, a to viete aj bez trénera, že ? Len ma prosím neukameňujte za môj názor, samozrejme, môžte ho kľudne ignorovať.

ikuska

ak xcete spravne schudnut zbavit sa telesneho tuku ,naucit sa spravne cvicit na storojoch,ae aj s vlastnou vahou,a hlavne naucit sa spravnedychat co je pri cviceni co je pri cviceni dolezite,je dobre zaplatit si toho trenera,mala som ho aj ja a zhodila som v pase 25 cm,v bokoch 15cm atd.da vam dietu ktora je zdrava a ucinna.myslim ze to nie je najlacnejsie cca 5000sk ale stoji to za to

jancecka

ahojte baby, ja som od topoľčian, a väčšinou cez zimu chodievam do fitka, tam máme takú službu, že sa dá vypracovať cvičebný plán, niekto ukáže ako sa na ktorom stroji správne cvičí a potom už každú hocinu cvičíte sami,aj to sa dá, nie?

chrumka

Ahojte baby, ja mam tiez skusenost s trenerom, asi 6x som s nim bola, ale poviem vam ze je to na mna prilis drahe, studujem a nemam na hodinu a stvrt 600,- sa mi zda ze to je vydierane. Viem ze v BA je to drahe, ale i tak, za to ze sa pozeraju na nas a trosku pomahaju, to nestoji za tolko penazi

kukina

no,ahojte...a vedel by niekto niekoho dobreho poradit v ke?chcela by som sa pustit do boja so sebou a potrebujem nejaku posilu...dakujem:)))

dvojbodka

ahojte, chcela by som poprosiť kontakt na nejakého fakt dobrého trénera v Trnave a koľko ste zaňho dali? vdaka