RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

RNG

Neviem.
Ale kedze sa jedna o velmi stary prostriedok, nemyslim ze by ho uz viaceri z alternativnych nevyskusali. A kedze sa nedostal medzi popularne v periodikach, asi nie je velmi ucinny

RNG

Dracia krv(dragons blood=sangre de draco) je cervena zivica viacerych rastlin(Croton, Dracaena, Daemonorops, Pterocarpus)
Kazda ma ine vlastnosti a pouzitie. Su to vsetko veci z davnej minulosti.
Dracena cinnabari zivica bola pouzivana starymi Rimanmi na vseliake ochorenia, spolu s druhom Daemonorops sa az doteraz pouziva v ludovej medicine.,
Kedze moje medicke alternativne zdroje ho zatial nespomenuli,osobne by som ho neodporucal brat interne(napriek mnozstve reklam), mozno na exemy moze byt uzitocny, ako je viacero stromovych zivic a dechtov(jedlovy decht=pitch, brezova zivica...)

RNG

Tatiana,
Potravinove doplnky medzi sebou mozu kombinovat bez problemov. To je ich obrovska vyhoda.
Dong Quai sa berie 2x500 mg, niekedy aj viac.
Moj nazor na autoimunne choroby vyplyva z citania roznej alternativnej medickej literatury , ze za nimi je vzdy nejaky patogen, ktory sa telo snazi zlikvidovat spolu s nakazenymi bunkami.Pritom nicenie je prilis radikalne, takze jeho zmiernenie vyzera ako sposob liecenia a je casto uspesne na vonok.
Pre viacero "autoimunnych" sa uz nasiel dovod.
Viac, nez polovica reumatickych artritid podla viacerych vyskumnikov je sposobene mykoplazmickymi nakazami.Tieto su zatial prakticky asymptomaticke, lebo ich akcia je velmi pomala, v nastrojoch dnesnej mediciny nie je dokopy nic na zistenie ich pritomnosti a velmi malo liekov.
Viacere virusy napr poskodia myelinove bunky(nervova izolacia) zdanlivo bez symptomov, az potom, ked ich biele krvinky likviduju prichadza k skratom a bolestiam. Tam tiez to vyzera ako uspech, ked steroidmi tuto cistku zastavia.
Existuju ale uz aj inaksie sposoby ako to adresovat=zabranit akcii patogenov a urychlit regeneraciu telesnou obranou znicenych buniek

moje

Trpim na perioralnu dermatitidu a na nete som sa docitala, ze spolutrpiaci uzivaju nejaky doplnok stravy, co sa vola DRAČIA KRV a ze im to pomaha, nevies, ze o co sa jedna a ci to nemoze uskodit?

tajana39

RNG, uzivam Yam, ktory aj Ty odporucas na vyrovnanie hormonalnych hladin a zatial sa zda, ze vcelku pomaha.Chcela by som zacat uzivat aj doplnok Don Qai/neviem, ci som to spravne napisala/, mozem to uzivat sucasne?a v akych asi davkach?A este sa chcem opytat, ci si sa nahodou niekde nestretol s problematikou "autoimunitnych ochoreni"-teda ked imunita tela bojuje proti vlastnym organom, vyvoloava zapalove reakcie a pod. Takym ochorenim je napr.aj reuma alebo niektore ochorenia st. zlazy."chemicky" sa to lieci dost brutalne, stereoidy, imunosupresiva, co ma tolko vedlajsich ucinkov,ze casto nevies, co je horsie, ci choroba alebo liecba. Nepoznas prirodzenejsie a menej agresivne prirodne doplnky, ktore by mohli pri liecbe takychto chorob napomoct alebo sluzit ako prevencia? Dakujem a prajem Tebe aj vsetkym pekny den

RNG

Podla udajov z jednej kanadskej univerzity tam bolo 65% hpv pozitive.
Cize virusu ako takemu sa viacmenej neda vyhnut. Tak ako herpes alebo Epstein Barr.
Da sa ale zvysit obranyschopnost tela proti vyrusom a tak ich drzat"na uzde"
To plati na vsetky virusy, nech by mutovali akokolvek. Nie len specificky na tie, na ktore urobia vakciny(nebezpecne povacsine, dlhodobe ucinky nezname...)
Virusy v tele sa daju aj totalne vyhubit, ale co ti to pomoze, ked na druhy den ich mozes mat spat. To je podstata ich mena=virulencia.
Odporucam brat kazdemu najmenej 1 gram vitaminu C,200-400 mcg selenu a pri tazsich pripadoch nedostatku imunity brat doplnky ako extrakt z olivovych listov, aloe,kokosovy olej,probioticke formule s laktobacilom bulgaricom,a najsilnejsie nakoniec: brezovu vodu alebo vytazky z kory(betulin), vytazok z kriku laurea tridentata(creosote bush=chaparal)

RNG

Podla udajov z jednej kanadskej univerzity tam bolo 65% hpv pozitive.
Cize virusu ako takemu sa viacmenej neda vyhnut. Tak ako herpes alebo Epstein Barr.
Da sa ale zvysit obranyschopnost tela proti vyrusom a tak ich drzat"na uzde"
To plati na vsetky virusy, nech by mutovali akokolvek. Nie len specificky na tie, na ktore urobia vakciny(nebezpecne povacsine, dlhodobe ucinky nezname...)
Virusy v tele sa daju aj totalne vyhubit, ale co ti to pomoze, ked na druhy den ich mozes mat spat. To je podstata ich mena=virulencia.
Odporucam brat kazdemu najmenej 1 gram vitaminu C,200-400 mcg selenu a pri tazsich pripadoch nedostatku imunity brat doplnky ako extrakt z olivovych listov, aloe,kokosovy olej,probioticke formule s laktobacilom bulgaricom,a najsilnejsie nakoniec: brezovu vodu alebo vytazky z kory(betulin), vytazok z kriku laurea tridentata(creosote bush=chaparal)

RNG

Podla udajov z jednej kanadskej univerzity tam bolo 65% hpv pozitive.
Cize virusu ako takemu sa viacmenej neda vyhnut. Tak ako herpes alebo Epstein Barr.
Da sa ale zvysit obranyschopnost tela proti vyrusom a tak ich drzat"na uzde"
To plati na vsetky virusy, nech by mutovali akokolvek. Nie len specificky na tie, na ktore urobia vakciny(nebezpecne povacsine, dlhodobe ucinky nezname...)
Virusy v tele sa daju aj totalne vyhubit, ale co ti to pomoze, ked na druhy den ich mozes mat spat. To je podstata ich mena=virulencia.
Odporucam brat kazdemu najmenej 1 gram vitaminu C,200-400 mcg selenu a pri tazsich pripadoch nedostatku imunity brat doplnky ako extrakt z olivovych listov, aloe,kokosovy olej,probioticke formule s laktobacilom bulgaricom,a najsilnejsie nakoniec: brezovu vodu alebo vytazky z kory(betulin), vytazok z kriku laurea tridentata(creosote bush=chaparal)