Alzheimer - choroba len starych ludi?

Alternativa

Viem, ze pre toho, kto ma demenciu akehokolvek typu, je jedno, co to sposobilo. Dolezite je vediet, co dalej...Su liekove formy, ktore dokazu Alzheimera spomalit /napr. Arizept/. Tento liek ma dobre vysledky hlavne v zaciatocnych stadiach choroby. Je potrebne co najskor kontakt so psychiatrom. Samozrejme zdrava, komplexna vyziva, pohyb, zamestnavat mysel, bojovat o udrzanie pravidelnych navykov choreho /osobna hygiena, citanie, komunikacia, denny rezim/, nerusit choremu jeho dlhodobo zabehnuty program. A chory potrebuje citit lasku najblizsich...
V mladom veku by som Alzheimera takmer vylucila. Mozny stav zabudania je spravidla u vacsiny nas spojeny s nesustredenim. Tolko moj nazor.

RNG

Starecka demencia je sirsi pojem, znamena upadok cinnosti mozgu do hladiny, ked nie je clovek schopny normalne komunikovat. Zahrnuje to aj Alzheimerovu chorobu.Casto je to sposobene mnozstvom mikroporaziek kombinovanych s lipofuscinom.
Uvedene prostriedky su vseobecne na regeneraciu mozgu

daniela2

Mam mamku ktorej diagnostikovali starecku demenciu...Chcela by som sa spytat ci starecka demencia je Alzheimer??Dakujem..A ako sa to prejavuje ???A hlavne ako pomoct spomalit chorobu ,alebo ak sa da zastavit???

RNG

Mozno ste prilis blizko, niekedy z dialky, z perspektivy vyzera obraz inaksie, menej vyrusujucich detailov, sirsi pohlad na veci.
Tu odstranenim ortuti a hlavne hlinnika dosiahli znacne vysledky. Lepsie, nez vytazky zo snezienok/narcisov.
Tiez preliecenim boreliozy ukazali znacne vysledky.
Ako som pisal uz davnejsie na tuto temu, je cele nove oddelenie mozgovej regeneracie pomocou latok zvanych noontropics, ktore zaroven odstranuje lipofuscin blokujuci nervove synapsy(spojenie medzi neuronami.
Dnes je aktivita mozgu velmi precizne mapovatelna pomocou snimania miestnych elektrickych signalov, netreba zistovat pitvou....
Myslim ze uvediem znova latky pouzivane nba odstranenie lipofuscinu
Piracetam 2.4 az 4.8 gramu, Lecitin 5-10 gramov, cholin bitartat, DMAE200mg, L carnosine 2x500 mg, Gingko 500mg(25% gingkolides)Huperzin A 100 mcg, vinpocetin 20 mg
Pomocne su vitamin C,E, DHA(rybaci olej)a koenzym CQ10 600 az 1200 mg(najvyssie davky rohoto koenzymu pouzivali uspesne prave pri Alzheimerovych pacientoch)

Uloha bola postavena jednoducho-odstranit co najviac lipofuscinu a pravdepodobne priciny, ktore ho sposobuju.A regenerovat cinnost nervovych synapsov(spojovacie mostiky medzi neuronmi)
Obraz nie je zdaleka kompletny, niekde to zaberie, niekde nie. Ale statisticky je to slubne.

Daniela191

Neviem, či ste sa Alzheimerom niekedy stretli a v ktorom štádiu, ale ja s nimi pracujem, takže viem o čom píšem:)))

RNG

Moje "credentials" som uz viackrat uviedol, racte si ich pohladat.
Ja na slovne suboje nemam cas.
Medzi lekarmi, ktori sa s tymto zaoberaju je hromada metod na predidenie a ciastocne zlepsenie, ba dokonca v niektorych pripadoch kompletny reverz Alzheimerovej choroby.
Ja ziadne magaziny necitam, na to nemam cas.Potom tam su len reklamy vyrobcov, a tie rozhodne nie su smerodajne a casto lzive.
Sledujem uz 14 rokov rozne periodika(vobec nie lacne, mimochodom)lekarskychn teamov zaoberajucich sa prirodnymi materialmi (doplnky?)na odstranenie alebo predidenie roznych chorob a degeneracii organizmu.
Mimochodom su to spicky svetoveho vyskumu v tejto oblasti, mnohi maju svoje nemocnice a kliniky.

Daniela191

RNG, neviem kto ste, ale s tým Alzheimerom to nie je tak ako píšete. Pôsobíte v zdravotníctve, alebo len uvádzate "múdre" vecičky z lacných časopisoch.

Daniela191

Ahoj mrtva vcela, spravidla sa toto ochorenie vyskytuje v staršom veku, a býva diagnostikované až pri pitve. Príčina tohto ochorenia nie je známa, všetko sú zatiaľ len dohady, takže nevie sa presne čím sa jej môže predchádzať. Takisto je to aj s liečbou tohto ochorenia. Toto ochorenie sa nedá vyliečiť dá sa len spomaliť jeho priebeh.