chalni, baby poradte prosim!!!!

Príspevok v téme: chalni, baby poradte prosim!!!!
rybana22

S priatelom som viac ako 6 mes.problem je v tom, ze dost casto robi poznamky na ine baby, ake maju krane kucerave blond vlasy, ake je to sexy, ake maju pekne zadky, ake su zlate a mile ked mu robia kavu... Ja som si zatial zasluzila iba komplimenty typu nepaci sa mi ako sa obliekas, nepaci sa mi tvoj parfem, nechces si dat zafarbit vlasy, nechces nosit kontaktne sosovky.... velmi mi tym ublizuje. Opytala som sa ho co teda ma na mne rad,povedal ze mam ma rad taku aka som, co mi nedava zmysel. Ja mu nedokazem ublizovat takym sposobom ako on ublizuje mne. Poradte mi co robit

jaja

skus mu robit to iste!!! on si to potom uvedomi. trochu sa premoz a bud podobna! ked pojde okolo nejaky chalan tak maj nejaku dobru poznamku. ..inac je to asi trochu magor-sorry...ale hento ti pomoze urcite. neboj nic. hlavne nebud z toho nejaka vyvedena, maj chladnu hlavu a rob sa ze to s tebou nic nerobi a ty rob to iste:))

ffff

je to fakt strasne divne...ma ta rad taku aka si a na druhu stranu ti kazdu chvilu nieco na tebe vytkne? To ,ze povedal ,ze ta ma rad taku aka si je klamstvo, inak by ti nehovoril tie ostatne veci.Ja som partnerke nikdy nepovedal napr. ze si zle oblecena ,aj ked sa mi to nie na 100% pacilo.Parfum detto.Zafarbit vlasy? mam taky pocit, ze sa na teba pozera skor zvonka ako na tvoje vlastnosti...A mozno by s teba rad spravil sexicu, aby sa na teba vsetci pozerali ked pojdete von a zavideli mu, poznam aj takych.Tak ci tak na jeho vztahu k tebe je nieco divne! BTW: kolko ma rokov? (ty mas asi 22podla nicku ze?)