pehy:-((

Príspevok v téme: pehy:-((
werka

ahojte.prosim vas, co mam spravit?idem na dovolenku k moru, ale tam urcite nachytam vela pieh :-(( ako mozem zabranit vzniku pieh?? existuje nejaky prostriedok? nechcem mat pokazenu dovolenku len tym, ze sa budem trapit ako budem vyzerat ked odtial pridem. prosim poradte mi, co mam spravit?? pomohol by mi vodoodolny make-up? alebo nepoznate nieco ine? prosim trapi ma to! len mi nepiste ze pehy su pekne!! prosim pomozte!! dakujem velmi pekne za kazdu odpoved.

dojca

tak ja ked som bola mladsia som pouzila jeden krem proti peham jedine co mi sposobil bolo to ze som sa cela zlupala a pehy mi oatli ale to bolo daaaavno pred 20 rokmi, uz som si zvykla ale pochybujem ze nejaky krem ucinne a navzdy odstrani pehy

Missy

Pocula som o kreme proti peham a tak by som sa chela opýtat ci to existuje a ako to vlastne je... a ak neexistuje tak ako sa mam zbavit pieh....mam ich plné zuby. Dakujem.

werka

A ESTE SA CHCEM SPYTAT..KED SI DAM VODOODOLNY MAKE-UP TAK KOLKO MI ASI TAK VYDRZI VO VODE??? ZA KOLKO SA DA ASI KUPIT A AKY JE TAKY DOBRY, OSVEDCENY KTORY SA FAKT NEZMYVA?? DAKUJEM PEKNE

werka

JA MAM STRASNE KOMPLEXY Z TOHO.. :-)) NEVIEM CO MAM ROBIT..MYSLITE KED SI KUPIM TEN KREM S VYSOKYM UV FAKTOROM A NAD TO SI DAM VODOODOLNY MAKE-UP NEBUDU SA MI ROBIT PEHY??? LEBO MNA ASI PORAZI AK SA MI SPRAVIA..BUDE VSETKO ZNICENE :-(( PROSIIM PORADTE MI ! :-( NECHCEM SA TRAPIT ESTE AJ NA DOVOLENKE KVOLY TAKYM VECIAM..NEMATE S TYM NEJAKE SKUSENOSTI?? PLLSS

dojca

no dens som bola u mojej kozmeticky tak som s opytala na tvoj problem, tiez povedala ze si mas zohnat krem s vysokym faktorom a odporuca nosit siltovku a nielen koli peham ale koli celkovej ochrane pleti, nerobia sa tak vrasky a tak, A odporuca aj vodelodolny make up a mozes to spravit aj tak ze si das oplaovacie mlieko pod make up, mic zle sa nestane. tak pa

dojca

Ako neviem ci je to statsna kombbinacia miesat make up s miekom na opakovanie, myslim ze by sa ti rozmazaval, neviem neskusala som , Alebo este existuju makeupy s vyssim UV filtrom sa mi zda ale to som neskusala tak ti neveim povedat iba som to kdei citala, Mne sa osvedcil jedine ten vyssi faktor, ael vravim torka mi pehy vybehli ale nie tak moc ako po ine roky, Tak drzim palce nech si uzijes krasnu dovolenku bez komplexov :)))

werka

pomohol ti?? a co myslis, mam si dat naraz aj ten make-up aj ten krem ?? alebo staci len ten krem?? dufam ze by mi pomohol..

dojca

no ak si kupis krem s ochrannym faktorom okolo 80 to mi pomohlo, pehy nebudu take vyrazne no ale urcite troska vybehnu ale nie moc, a potom to ries vodeodolnym makeupom inak neviem co by si mala robit, proste slnko taha pehy