Holenie

lindúš

cez leto som si holila aj stehná mala som po nohách červené vyrázžky ale vždy lepšie ako lýtka oholené a stehná chlpaté :D

anjelik9

ja si holím... ked som nosila sukne po kolená tak boli oholene len po kolena neskôr do polky stehien a teraz cele =) vždy lepšie oholene a nie jak jedna teta v obchode za kasou suknu do polky stehien a na nohach dlhe chlpy =) a mne to príde divne napr ked ma dakto minisuknu a nohy oholene len po kolena šak to vidno a na jakú herečku sa hrá =)))

mrkvicka8989

tak holite si aj tie stehna???ja nechcem s tym zacat co keby som tie chlpy odfarbila peroxidom robi to tak niekto?

sisi000

ahojte ja by som rada vedela co by som mala pouzivat na podrazdenu pokozku po holeni ziletkou...koza je taka cervena pripadne su to cervene vyrazky...a aj ked sa oholim novou ziletkou vzdy mi ostanu take male chlpky neoholene...co mam robit?

sesi3

ahojte mam problem s holenim v podpazusi moje chlpky su hrozne hrube a ked a oholim rano uz poobede je to naspat co mam robit ako si ich odstranovat skusala som sama doma voskom ale hruza nic mi to nevytiahlo a mala som tie miesta iba podrazdene :poradte

mirinka

ja zarastam aj na zadku :( od konecnika smerom von asi do polky zadku .. mate to aj vy ostatne?? to si mam cely zadok holit? :(