Ao zvysit sebavedomie?

Príspevok v téme: Ao zvysit sebavedomie?
nikuci

tak ako ? ja si voobec neverim.. nikdy v ziadnej situacii.. citim sa byt skareda ... aj ked mi dajaky chlapec povie ze som pekna tak mu neverim a radsej ho necham.. vzdy si myslim ze nie som pre neho dost dobra a pekna .. ze by sa za mna hanbil ...:(( ja viem ze je to blbe rozmyslanie ale ja to dajak neviem zmenit.. proste to uz mam v hlave ... a som strasne hanbliva ked sa mam rozpravat s cudzimi ludmi.. a to nenormalne .. ale inac som velmi ukecana len s cudzimi ludmi si neviem rady.. hlavne s chlapcami :(( ale ked sa lepsie spozname tak to ide lahsie.. ale taa... co ja viem... dajak mi poradte hlavne s tym sebavedomim..prosiiim.. dakujem vopred ze ste si precitali moj blby problem :))

ethel

nikuci...každý sa môže strapniť,aj mne s ato stáva,obráť to na srandu...neboj,srdiečko je viac a určite to okolo teba odceňujú aj tvoji známi

ethel

jedna-dve kamošky niekedy znamenajú velmi vela! Kamarátov ešte v živote postretávaš kopec.Kolko máš rokov?

nikuci

dakujem vam vsetkym za prispevky :)) ste zlate ze sa mi snazite pomoct.. a aj ja sa budem snazit prekonat to.. budem viacej chodit do spolocnosti.. ale ked ja sa fuurt strapnujem.. aach :(( no nevadi.. skusim to zobrat ako srandu abo neviem :))

jasna

Dakujem, baby, konecne sa necitim na tomto svete sama.
Ja mam navyse este aj ten problem ze kam pridem vsade ma nemaju radi, som
vacsinou ticho a aj ked mam co povedat, akosi len stojim na kraji a stane sa zo mna velky outsider, neviem zapadnut do kolektivu, stale mam len jednu dve kamosky...

dojca

Pocuj nikuci ty si uplne moja krvna skupina, to vsetko co si napisala, s tym vsetkym mam problem aj ja :(( Ja mam este problem, ze som brutalna tremistka,Vobec si neverim aj ked spracujem projekt a viem ze je vyborny a fantasticky, vzdy si poviem, ze je strasny a ze mi ho neocenia, potom mam problem ho prezentovat , mam statie ze moj tim je na moju tremu zvyknuty a aj na mna :)) aj mne ked chlap povie, ze som pekna tak na neho pozeram pol hodku a potom sa ho spytam ci nieco nepotrebuje, ked sa vtiera a ze klamat mi nemusi ak nieco potrebuje, Viem som blba ale ja to tak tiez citim. Aj ja som bola hanbliva, ale kedze ma v praci nutili sa neustale stretavat s novymi klientmi tak uz nemam take problemy, aaaale poviem ti zazila som si riadne trapasy, moje brepty,... teraz sa len smejeme na tom s kolegami, treba len trening ale poviem ti neboooj nie sme jedine :))) raz nas to prejde

2 nikuci

preco taketo zmyslanie, ze si myslis, ze by sa za teba chlapec hanbil? urcite by sa nehabil, keby ta lubi tak prave naopak bude na teba hrdy a nehanbil by sa za teba. skus volako prekonat tu hanblivost, castejsie sa stretavaj s ludmi. bojis sa rozpravat s cudzimi ludmi? drzis si od nich odstup? nedoverujes im lebo sa bojis, ze sa strapnis? vies kolko ludi ma podobne pocity ako ty? je len jedna cesta ako sa toho "zbavit". stratavaj sa s ludmi, nadvazuj kontakty a ono to postupom casu same prejde.

ethel

to nie je blbý problém,určite nie si sama na tomto svete,aj ja si napríklad také niečo myslím..ale nepoddávam sa tomu a začala som si hovoriť,že mi je to jedno,lebo krása nie je všetko!Srdiečko je dôležitejšie! Ak ťa obklopuje vela priatelov-máš viac ako krásu-a to ti musí zvýšiť sebavedomie!!!