Najlepší bio makeup?

Dairis

ano vedeli, ja som sa len pred nedavnom, pred par tyzdnami sa dozvedela o tom, ze je dobre prirodnu kozmetiku pouzivat a dostala som od kamosky tip na znacku, tak som si vyskusala objednat vzorky, objednala som si podla toho aky problem ma moja plet a testujem :)

romkita

ziaha ANNEMARIE BORLIND ANTI-AGING MAKE-UP to je moj a ja som z neho nadsena, este aj jedna kocka tu pisala, ze ho tiez pouziva, mne sa paci, ze krasne vonia, nevysusuje mi plet a taktiez kryje :)

sissiny

Swetlimka najvhodnejsie by bolo si myslim, keby si si objednala najskor vzorky a tak si vyskusala odtien alebo keby si isla na predajnu, do nejakeho kozmetickeho salonu, kde tuto znacku predavaju a tam si vyskusala odtien, ale ako tu uz zaznelo je lepsie na tvari si ho hned skusit nie na ruke

zuzi74

Hlavne neskusaj make up na chrbate ruky. Musis byt odlicena a vyskusat priamo na tvari, najlepsie v spodnej casti na sanke smerom ku krku, aby si po rozmazani videla ci nemas plet tmavsiu ako krk. Ta farba ti musi pekne splyvat. Najlepsie by bolo zakupit si vzorky ak je moznost a odskusat doma na celej tvari.

swetlimka

Mne by ste mohli poradit, ako si vybrat spravny odtien makeupu, lebo pri niektorych znackach je to celkom problem :(