Vynechávanie srdca

Príspevok v téme: Vynechávanie srdca
beyhan

ahoj, už asi 3 týždne mám pocit, že mi moje srdce vynecháva. Robí mi to celý deň, normalne mi tlčie a potom zrazu akoby zastlalo a zase sa ale rýchlo rozbehne asi tak na 4 sekundy, pričom na mňa príde slabosť a zahmlieva sa mi pred očami. Niekedy mi opuchne ľavá ruka, bolí ma aj týždeň a zase mi to prejde. Neviem čo mám robiť, cítim sa slabá a zle. Bola som aj u lekára, no ten ma odmietol poslať na ECHO, lebo, že pred 3rokmi som ho mala v poriadku, som vyšportovaná a mladá, to bol jeho argument. Ale ja mám 31 rokov, dokedy budem ešte mladá a nebude sa somnou nič robiť? Ja to fakt nechápem. Niekedy mi to cez deň prestane aj na 2 hodiny, ale potom mi to zase začne. Ja ozaj neviem čo to môže byť, ale fakt mi je špatne.Pomôžte...Ďakujem.

dračí zub

Gregory Haus: Ak chces pomahat ludom, otvor si prax na zapade. Z Ba je do Rakuska na skok. Budes mat klientelu.

dračí zub

Gregory Haus: Nemusis sa ospravedlnovat, tiez neviem všetko. Pomahame si, zbierame informacie, upozornujeme na omyly. Sucasna medicina je nastroj na zabijanie ludi a regulaciu populacie. Neposobi sama, aj do potravin, vody a vzduchu sa davaju jedy. Napis mi ak chces podrobnosti.

Gregory House

Fajn uznavam, arytmia je sympton, nie diagnoza ako taka. MA zly tyzden, prosim prepacte mi to.
BTW, draci zub, ako si to myslel s tym svedomim a studiom mediciny

RNG

Inac potraviny a potravinove doplnky prakticky ziadny lekar nepredpisuje(cest vynimkam) a ja len odporucam to co citam z mojich lekarskych pramenov, nikdy nediagnozujem ani sa nikoho nesnazim presvecit, len tu uvadzam poznatky lekarov, co maju na liecenie ine nazory, nez organizovana medicina.
A ja sam sa ich drzim uz druhe desatrocie, ked som ich zo zufalosti nad svojim zdravotnym stavom hladal ine nazory=alternativne od odbornikov v tomto poli.

RNG

vyse 50% ludi zomiera na nasledok zapchatych zil a z toho zlyhania organov ako srdce(infarkty) porazky(mozog) zlyhania ladvin a pecene a podobne.
Zialbohu, nas civilizovany sposob zivota a civilizovana strava to sposobuju. Takze cistenie ciev a odmorovanie od roznych zamoreni nie je zalezitost jednotlivca, ale prakticky kazdeho.
A samozrejme toho, co ma poruchy cirkulacie, ktore sa prejavuju slabostami, arytmiou, nedokrvenim atd.
Zialbohu, lekari davaju na udrzbu a predchadzanie zdravotnych problemov primalo a vyckavaju az nejaky organ zacne zlyhavat.
To je obvykle uz neskoro, lebo skoda sa uz stala.``
Poznam uz zopar pripadov aj osobne od znamych, ktori dostali pri teste na srdce(zatazkavaci test) perfektne skore a za par dni , dokonca jeden len 10 krokov od ordinacie lekara odpadli na infarkt.
Keby sme sa tak spravali k nasim autam, ze by sme cakali, az z nich zacne dymit a nemenili olej preventivne davno pred tym, tiez by sme mali znacne problemy s dopravou

dračí zub

RNG: Vysetrenie je dobre na to aby si kazdemu nepredpisoval lecitin, chelaciu a enzymy, aj ked nema otravu tazkymi kovmi, aj ked nema krvne zrazeniny. Preco si myslis ze treba cistit cievy od cholesterolu? Par otazok usetri cas tebe aj cloveku ktoremu pomahas.

dračí zub

Gregory House: Pre mna aritmia nie je diagnoza. Je to len vonkajsi prejav vnutorneho poskodenia organizmu. Cenna je informacia co ho sposobilo. Aku informaciu ti da zatazovy test? Co tak sa radsej spytat ake lieky bral, ake ma ine problemy ktore aj zdanlivo nesuvisia so skumanou chorobou, pozistovat jedy v jeho zivotnom prostredi, nedostatky vyzivy, choroby v rodine...

RNG

Vysetrenia ani nenapravia arytmiu(spomenuty "vitamin" B-4=adenosine ju ale napravia)
ani neprecistia cievy od usadenin(ale lecitin, chelacia a enzymy proti fibrinom a krvnym zrazeninam to spravia)