Priatel ma husty hnusny povlak na jazyku - BOZKAVANIE??

Príspevok v téme: Priatel ma husty hnusny povlak na jazyku - BOZKAVANIE??
mandy21

Dobry vecer. Mam taky problem, ze sa mi takmer hnusi bozkavanie s mojim partnerom, lebo ma husty neprijemny povlak na jazyku. Mozno sa to zda ako banalita, ale je mi to velmi neprijemne. Poslala som ho k lekarke, ale ona povedala, ze to nie je pliesen, ze je to od kavy a pod. Uz to ma zopar rokov, nelepsi sa to. Bozkavanie s nim nie je vabne. Co to moze byt? Tiez penis mu pachne akoby po kvasinkach. Inak je to pritazlivy muz, ale tieto veci ma od neho vzdaluju. Tiez ma dost pokazene zuby. Odmietam pre tieto veci oralny sex, aj bozkavanie na prsiach. Tak vlastne vyzeram ako hysterka a hypochonder, ale vam by to nebolo neprijemne??

mandy21

Ethel, vsak ja som ho poslala k vseobecnej lekarke a ta sa mu len pozrela do ust a len tak od oka povedala, ze to je z travenia, nie kvasinky. a este na mna si neodpustila poznamku, ze som prilis starostliva /vid trapna/ ze som ho tam poslala.. odvtedy mi vzdy povie, ze on uz u lekara bol a ze mu nic nie je

ethel

jazyk sa dá čistiť kefkou,zuby preliečiť u zubára...pošli ho.Možno má v tele kvasinky,biely povlak nemá byť ako od kávy(veď je hnedá),možno ešte k urológovi..