brusaky

Martin_242

Zo samotných brušákov neschudneš, len časom vypracuješ brušné svalstvo do povestných šiestich tehličiek, samozrejme, len jeden cvik na svalovú partiu nestačí.
To, že máš v páse menej je výsledok zlepšenej životosprávy, nie brušákov a už vôbec nie pätnástich.
Ale lepších 15 poriadnych, ako 1500 odfláknutých.

soldierka

po tom čo som si tu prečítala mám pocit, že som na tom až veľmi dobre. Už mesiac robím každé ráno 15 brušákov a v páse mám o 2 cm menej. Nebojte nepomýlila som sa je to naozaj len 15 brušákov

Martin_242

Mno, ak robíš denne 2400 brušákov a nieje to vidieť, znamená to, že máš zlú životosprávu a brucho obalené tukom, alebo proste tie brušáky flákaš a nemajú efekt.
V prvom rade musí byť brucho zbavené podkožného tuku aby vynikli vypracované svaly.
Ja keď spravím hoci len 100 poctivých precítených brušákov, na druhý deň mám tak pekelnú svalovicu, že nespravím ani jeden.
Ide o to, robiť brušáky správne, pomaly a precítiť ich, neuvoľnovať svaly pri ľahu, nepomáhať si chrbtom, nohami alebo rukami.

13leela

fuu, tak toto fakt nechapem.. si mislite ze 50 vam nieco spravy? ja robim denne 6 serii po 400 a ze by som ho mala nejake vymakane.. neviem.. no, ale pravda ze to su len take sklapacky, ale aj tak

simaa26

myslite ze do leta sxudnem ked denne robim 200brusakov,skacem na svihadle a robim drepy????papa mozete mi pisat na g.sima@zoznam.sk

mirkaaa

tak si stastny clovek smejko si obdareny/a prirodov, ze mas krasne brusko hih tak gratulujem, kazdy ma inu stavbu tela a nie kazdemu to moze pomoct ale brusaky nie su riesenie treba zmenit aj sposob stravovania a hlavne nepapat po 18.00 ja osobne veceriam o 16.00 hih tak drzte sa vsetci..

smejko

ale ako chalan ked chces mat vysledky tak rob take brusaky ze sa zaves nohami o hrazdu a tak rob brusaky,urobis 50 a ver mi ze to budes na druhy den citi poriadne tieto brusaky su velmi efektivne.Skus:)

smejko

no ja neviem.Vsetko to je divne moja kamoska moze robit brusaky kolko chce a nevidi efekt a ja mam ploche brucho a pritom necvicim.Teda obcas ano ale pravidelne nie a pre vysledky je skutocne velmi dolezita pravidelnost

mrkva

ja som robila denne aj 500 a ma to preslo a zostalo mi bolest v chrbtici tak som to zmiernila na 200 a staci to a cvicim uz par rokov