AAA Auto

Príspevok v téme: AAA Auto
Y.O.L.O.

Mate skusenosti s aaaauto myslim co sa týka splatok ci je tam nejake navysenie ked kupim na splatky. Lebo cena v hotovosti je drahsia ako cena na uver tak ak ma niekto skusenosti nech zanecha koment.
A komenty ako nekupovat lebo klamu ze auto ma viac najazdene a dalsie si nechajte ved ked oni odkupili auto tak sa snazia predat.

Vaco

Já bohužel s AAA nemám moc dobrou zkušenost. Ani to nebudu popisovat, ale dopadlo to katastrofálně. Ale možná jsem jen narazil na špatného člověka. Každopádně auto jsem v áčkách prodal.
Ale kamarád mi nedávno doporučoval příště zkusit toto: zahotove.cz Prý to zkoušel zas jeho kamarád a prý spokojenost. Tak nevím. Za zkoušku asi člověk nic nedá :-)
Vaco

Heribanko1

Tie posledne dva komenty, ktore chvalia AAA su smiesne naozaj :D AAA uz nevie co robit tak sa snazi pisat fejkove komentare?

Pajica

s vykupom auta v AAA mame tiež dobre skusenosti. Prebehlo to pomerne rychle a dostali sme tolko, kolko sme chceli . Nove auto sme tam nekupovali

Sefira

pred rokom sme v AAA predavali auto, pretože ako sukromna osoba sa nam to nedarilo, tak sme to skusili a vyšlo to a dokonca nam za neho ponukali viac penazi, ako sme povodne chceli. Takže sme na to pristupili.

Sajka

takže si to auto chcela kupit a ked si ho začala preverovat tak si na narazila na to, že je burane a znovu spravene?

Hape

POZOR! Predávajú vraj autá v dobrom stave no na 99 percent po búračke. Príklad: čierny peugeot 4007 rok 2012 predávajú za cca 10000 eur. Bolo nám povedané vraj "dobrý výber"no po dlhom čase prevozu do ZA sme boli podozrievaví a overili sme si ho na stránke overenie-vozidla sk a skoro sme odpadli. Stálo nás to 15 eur no ušetrili sme 10000 eur. Bola tam zaznamenaná škodová udalosť, náklady na opravu boli 4700 eur, vymenený bol celý predok auta. Prečo asi? Teraz stojí v AAA v ZA. Do AAA už nikdy viac.

Mirkoro

Zdravím všetkych. Mam svoju skusenost s AAA auto. Pred piatimi rokmi som tam kupoval auto a až na drobne zavady som bol spokojny. Auto som teraz doplatil a premyšlam, že sio na protihodnotu vezmem nove, ine, lepšie

IvaKoo

otazka ale je, že čo z toho čo sa na nete píše o AAA auto je pravda. Podla mna by bolo najlepšie, keby si každy spravil názor na základe skusenosti a nie na základe toho, čo si niekde prečitaju. lebo 100 ludi ma 100 chuti

Einda

som z Bratislavy a denne chodim okolo AAA a stale je tam dost ludi. Tiež aj premyšlam nad tym, že v realnom svete som ešte nepočula, aby bol s nimi niekto nespokojny, vždy sa to rozobera iba v online svete

Cianta

možem vediet ako vas AAA na pobočke zavadzali? Pytam sa zo zaujimavosti, lebo planujeme kupit nove auto a premyšlame aj nad možnostou kupit auto na protihodnotu v AAA