Caje na chudnutie

ako na to?

Vyznám sa vo všetko čo sa týka redukcii váhy a regenerácii tela.
Rad Vám pomôžem na e-mail mlynarcik@post.sk

chudnete

Cítite sa unavený a vyčerpaný? Potrebujete znížiť svoju váhu alebo viete o niekom, kto by to potreboval? Produkty na prírodnej báze, Vám s týmto problémom pomôžu (garancia vrátenia peňazí). Všetko o diéte, chudnutí, zdravých potravinách, vážení a pohybe, regenerácii tela. Ako správne a zdravo znižovať hmotnosť, vyhrať nad nadváhou a obezitou, kalorické hodnoty. Ponúkam Vám bezplatné osobné poradenstvo, analýzu stavby tela zdarma a garantujem Vám zredukovanie váhy a celkovú regeneráciu tela.

Viac informácií na -odkaz odstránený-
e-mail: mlynarcik@post.sk

didi

ahoj, no ja som tiež pila Hannasaky, ale na mna to nemalo dobré účinky, zmasnela mi pleť, vyhádzala som sa tak, že dovidenia, mala som problém s chodením na wc-ko ale inak som ho vypila denne tri litre, tak ako by sa malo, ale veru som neschudla. ja takým hovadinám už neverím. asi naj čaj je žihlavový.

eliiii

Tiez pijem Hannasaky, uvarim si ho rano 1.5 l a pijem ho aj studeny.Lepsie mi chuti.najprv som schudla 1.5 kg a teraz som postala.Mam k tomu aj specialny hrncek ktory zvysuje ucinok.

moncici

Ja pijem Hannasaki uz asi mesiac, ale zatial bez vysledku, neschudla som nic, skor naopak, ale to asi bolo tymi sviatkami....
Ale kamoska, ktora ho pije uz dlhsiu dobu vravela, ze schudla, ze jej pomohol aj na ine veci, travenie a tak.

misulka2906

ak ti mam pravdu povedat tak som pila jeden caj na chudnutie straasne dlho a nic s toho..ale nevzdavaj sa mozno nejdes taky co pomaha...lol

brona

Ahoj,ja som skusila caj z Ibisteka Sudanskeho, kupujem ho od firmy Oxalis-caje..je najlepsi a vrecko 80 g ta stoji len 50sk..netreba kupovat nejake predrazene znacky:)Po tyzdni citis ako sa ti telo ocistuje..a mne to dokonca spevnelo pokozku..zazrak co malo stoji:)