Ako si predstavujete baby prvy sex??

ewita

krásny...aj ked to prvý raz nie je nič moc a mna to dosť bolelo...ale bolo to s milovanou osobou a bolo jedno kde...a ako...ale bol jednoducho krásny...

afadfa

Ja som sa s priateľom zoznamila na chate. Popíjalo sa. Túžili sme po sebe. Milovali sme sa za celý víkend asi 15 krat! Bolo to super. Nezakladám si pri veľa na tom prvom milovaní, že si musím pamätať každú sekundu prvého milovania.....Už sme sa milovali tolkokrat, že to sa neda zapamatať. Sme spolu šťastný.

bibinka

no ja som koncila druhu triedu na strednej a za dobre vysvecko sme si to rozdali na ich chate to vam teda poviem to bola riadna supa..a vobec to ani nebolelo bolo to take uzasne jemne..ale pritvrdujeme kus teraz:-)

amyna

ja som ho mala o asi o 5 rano. 10 minut pred tym som sa zryhala mala som strasnu opicu wem ze som pocas toho zaspala a skoro nic si nepamatam :) heh aj tak sa da

metooo

ja som mala prvy sex mesiac pre 16timi narodeninami...bolo to u neho doma a prebehlo to skvele...trochu to bolelo ale velmi sa snazil aby to bolo pekne ...

dadulka

Podla mna by ste si mali najprv lahnut na postel a rozpravat sa chvilku o tom comate radi a taaak... potom sataknjak zacat bozkavat a potom si to robit rukow a potom uz to pojde samo...proste pojdete na wec.. :)

zuzana mlada

Otazka
Ja ťa úplne chápem a každý chlap, ktorý považuje nešťastné ženy v tomto smere za ku.vy, je chudák! Nedokáže si ani predstaviť aké je to nevedieť sa zamilovať alebo k sebe niekoho nepustiť.. KeĎ si muž užije je to v pohode ale keĎ si chce žena, už musí byť ku.va.. Takže neboj nič, určite príde raz chlap, ktorého sa nebudeš chcieť vzdať. Dovtedy rob, čo uznáš za vhodné. Ak sa na tom dohodnete je to v pohode :-) Pápá

Tessy

otazka
ja ťa chápem. Sex je normálna ľudská potreba. Aj keď milovanie je najkrajšie, keď máš niekoho rada. Chápem, že keď Ťa niekto vzrušuje, tak s ním chceš spať. Skús niekoho vyprovokovať, myslím, že nie je ťažké, nájsť chalana ktorý by to chcel, keď vravíš, že vyzeráš k svetu, a pre začiatok Ti stačí aspoň sex.

dennka

Ahoj, no tak moj prvý sex??? Bol úžasný... mám 16 a mala som to asi pred mesiacom...u mna doma, a vobec žiadna bolesť.. sama som z toho bola prekvapená, a trvalo to cca 2 hodinky, ale samozrejme ked sa priatel blížil k vrcholu tak sa krotil... Bolo to vážne užasné,,, a poloha? Bola som hore, ale osobne mam radšej klasiku...alebo odzadu je to dosť dobré...