ako sa z toho dostať

Príspevok v téme: ako sa z toho dostať
nikto

Prečo mám v hlave samé negatívne myšlienky?Prečo mám stále pocit ,že som nepotrebný človek ?prešo ma ludia využívajú?Prečo ma moja vlastná rodina nenavštívy ,keď nikomu neubližujem?Mám depresiu keď takéto pocity trvajú už viac ako rok?Prečo sa neviem z ničoho tešiť?Už mi je z toho na zbláznenie?Ak ste niekto tým prešli,ako ste sa s toho dostali? Prosím ,ja už naozaj potrebujem radu .Ja sa už neviem tešiť zo života.

fraisee

ked ta nepride nik navstivit, tak chod na navstevu ty. ak si neprekonal nejaku tragediu tak nie je dovod na cierne myslienky. tes sa zo zivota.

andr

Pracujes ,studujes,alebo co robis?Mas teda nejaku rodinu?A preco si myslis,ze si taky zbytocny?Mas nejake zaujmy,ktore Ta tesia?Robis nejaky sport,prip.chodis na nejaky kurz ,ucis sa cudzi jazyk ,kde sa stretavas s druhymi ludmi?A preco myslis,ze Ta ludia vyuzivaju?Skus aj nieco take,ak Ti nie je nieco po chuti,alebo myslis ,ze Ta ludia len vyuziju povedat aj nie.Aj Ty si slobodny clovek.Uvidis ako Ta to oslobodi.A potom si nerobit vycitky,ze som niekomu nepomohol.To sa tiez treba naucit.Urcite nie je s Tebou vsetko v poriadku,ale nieco napis,aby sme vedeli viac.To nestaci.A ta rodina je kde?Pozval si ju?Alebo sa vyber za nou Ty.Alebo kde vlastne si,ze Ta ma navstivit?Urcite sa ozvi.

zlata

nie si nikto si clovek z masa a kosti.clovek ktory ma niekedy den blbec.urcite mas aj pekne dni.sustred sa na ne.hladaj si novych priatelov,ked rodina nenavstevuje teba navstiv ich ty.nezatvaraj sa doma,do seba,nelutuj sa.spomen si vzdy ze medzi ludmi je vela nestastia a skus bagatelizovat to svoje.ak ti to nepojde tak vyhladaj odbornu pomoc,hlavne sa vyrozpravaj.