odstranenie znamienka?poznate dobreho kozneho?

Príspevok v téme: odstranenie znamienka?poznate dobreho kozneho?
sarina

Ahojte,potrebovala by som poradit.Kozna ma odporucila so znamienkom na chirurgiu, ze sa jej nezda..Ale na chirurgii mi povedali aby som s tym pockala, ze to podla nich nevyzera nejako zle..Chcela by som sa obratit na tretieho odbornika lebo mam z toho obavy.Neviete mi poradit dobreho kozneho a tiez aj kozneho chirurga?Som zo Ziliny..Diky moc za kazdu radu..

mirkaaa

Ak ti ide o opalovanie tak urcite opalovat sa podla toho kde ho mas, ale nemala by si sa opalovat ale ja mam taku masticku co sa dava na znamienka bud pred zakrokom resp. po zakroku aby ti nesvietilo na znamienko slnko vola sa ANTHELIOS XL to by ti mala dat kozna lekarka ak je normalna hihihih

sarina

mirkaa,ja teraz prave neviem ci mam ist na to odstranenie alebo nie,lebo jedna mi povedala tak,druha tak..A radsej by som isla v zimnych mesiacoch,moc sa na odstranovanie slnko neodporuca..ale ona mi ani nebola moc ochotna v tomto poradit..

mirkaaa

Sabinka bud rada, ze si zo Ziliny ja som si davala odstranovat znamienko pred 2 mesiacmi v Presove a sa mi zrobilo na tom istom mieste znova a lekarka mi povedala nato len toto "No tak to by sa nemalo zrobit" neviem co to je a to si hovori kozna a ja teraz tiez neviem co a ako len ti odporucam chod hoc k inemu, ale chod a neboj neboli to velmi hih