strach zo straty o partnera prilisna laska k nemu

fraise

no mne je podstatne jedno ci sa ti pacia moje nazory, nemusia sa pacit nikomu, ale mame demokraciu. a ci su sebecke alebo je v nich kusok pravdy, to posudi kazdy sam. castokrat moj nazor nie je spravny (ako pre koho), ale je moj. to neznamena ze druhi nemaju pravdu.

mirkaaa

Tak to Vam raz vyrozpravam je to na dlho a ci som stastna. Jajaj ano velmi, a prajem to kazdej z Vas ste uplne zlatucke..

mirkaaa

No ved preto, uz som sa zlakla, ze sa hadate, ste zlate, ze takto si vymienate nazory hih drzim s Vami babenky...

shakt

:) mirka blahozelam!!!! :) pochval sa ako? nehadame sa,fraise ma svoj nazor, ja tiez a hoci sa mi jej vyjadrenia nepacia a zdaju sebecke,nie iba v tejto teme,osobne proti nej nic nemam,kazdy ma pravo na nazor,moze ho vyjadrit,len by som jej poradila, nedrzat sa ho tak striktne ale mozno pocuvat a vnimat ludi okolo seba,aj oni mozu mat v niecom pravdu.

fraise

mirka no gratulujem. ale my sa nehadame, my si vymiename rozdielne nazory. kazdy chape lasku inak. niekto preziva lasku kazdy den, druhy raz za uhorsky rok, treti ma kazdy den inu lasku, stvrty nevie co to laska je...

mirkaaa

Kazdy preziva svoju lasku inak a ako mu to vyhovuje... baby tak sa nehadajte fakt kazdy ma svoj nazor a kazdy ju preziva inak..

shakt

ked milujes aj sa bojis,ze sa tomu druhemu nieco stane,ze nejakym sposobom o neho prides...fraise mysli si co chces,je mi to v podstate jedno...raz to mozno zazijes a pochopis...cernicka neboj sa...