strach zo straty o partnera prilisna laska k nemu

mirkaaa

Nic nemoze byt krajsie ako den ked najdes toho, koho milujes, tak si to neznicte velkou ziarlivostou, aj by som sa pochvalila s jednou vecou, ale neviem ci Vas to bude zaujimat...

fraise

no a ty si myslis ze ostatni sa neboja ze pridu o toho druheho? a ked podla vas takto vyzera dokonala big oooobrovska laska - no prosim, ale podla mna je nezmyslene sa bat o toho druheho a mat strach. ja lasku vychutnavam.

shakt

aj tebe mirka... :)aj vsetkym ktori ju maju,ale aj tym ktori ju este len najdu...
a pre cernicku,ten strach je prirodzeny..ver mi...

shakt

fraise sviatok mozes mat kazdy den, ked budes chciet sama :)
nie nestriehnes,ale ked milujes tak velmi,milujes viac nez seba,mas strach ze o toho druheho prides,citis ten strach kazdu chvilku,vies,ze sa to nestane,pretoze citis aj to,ako ta ten druhy miluje,no s laskou rastie i ten strach...a necitia to iba baby,ale aj muzi..

mirkaaa

Laska je laska a ja som nesmierne stastna s mojim priatelom a som rada, ze zaziva aj niekto iny taku velku lasku ako ja, lebo dnes je to uz vynimka. Je to krasne drzte sa baby a prajem vela stastia v laske...

fraise

vdaka za prianie, do sviatkov este daleko.
ziarlivost ano, je prirodzena..ale do zdravej miery. ked niekoho milujes/lubis/mas rad tak mu doverujes. a nestriehnes na kazdy jeho krok a nedas mu obojok na krk.

shakt

fraise ja ti zelam len to naj..zelam ti aby si zazila taku silnu lasku ako zazivam ja alebo cernica..je to laska,ked najdes druhu polku seba,laska tak silna az ta to desi.... taku lasku najdes iba raz za zivot....
suhlasim s mirkou,kto nemiluje ten neziarli...

fraise

shakt
ak si na cloveka naviazana tak neznesitelne a ziarlis pri kazdom jeho kroku, to nie je laska. laska neznamena obmedzovanie. hento je skor posadnutost. kde je tolerancia, pochopenie, dovera?

mirkaaa

sweetberrynka ty milujes asi rovnako ako ja, ale jedno ti poviem ziarlivost sposobuje len problemy.Kazdy clovek trosku ziarli a kto tvrdi, ze nie klame, drz sa

shakt

Laska je choroba....a cernicka ma priznaky najkrajsej a najnevyliecitelnej choroby na svete.fraisee takto dokaze milovat len velmi malo ludi,miluju celym srdcom,dusou i telom jedneho cloveka,naplna ich to a pri tom nici..laska je tak krasne destruktivna.Liek na to cernicka neexistuje,kym ho mas,zijes a "liecis" sa,bez neho umries a chradnes.