Lekarska sprava

Príspevok v téme: Lekarska sprava
patoo

ja neviem co to je,alebo ci je to v pohode ale ak sa tu najde niaky mudrejci clovek niaky doktor ,tak nech pi pls napisse,a ja mu poslem moju lekarsku spravu totis,ako lajik,sa mi zda ze som mal ostat v nemocnici s kanilou zzzzabodnutof v ruke a tabletkami ni som dom ,dik dufam ze sa tu najde daky ochotny modr :D dik moc

kali

prepac zatial som neni doktorka tak ti asi aj tak nebudem vediet poradit. Povedz mi aspon coho sa to tyka, ci by som to vedela

patooo

ak sa budem mat zas vratit do tej nemocnice taq ma drbkne,totis som tam lezal s otrasom mozku, vs tredu ma pustili dnes teda v piatok som vracal a neviem cisom tam nemal ostat,...

patooo

jo pls tak si sprav daki ini mail ,alebo mne to je jedno , ja nikomu nechcem skodit ,len sa spytat o radu ,dakujem

kali

napis comu nerozumies. A pochopila som to vobec spravne , ze oni ta poslali domov a ty si myslim ze si ta tam mali nechat? Si to tak zvlastne napisal

kali

nemozes napisat sem, prepac, ale nechcem davat mail. Aj tak nie som si ista ci ti budem vediet pomoct, ale skusila by som to. Ci je to dlhe?